Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası

Allahuteala kendisine dua etmemizi ister. Dua Allah’adır. Bizim yaptığımız duaları kabul edecek Allahtır. Sevmek ve sevilmek için Allah’a dua edilebilir. Yardım istenir, takdir Allahındır. 24 saat gibi bir zamana bağlı kişileri aşık edecek herhangi bir dua yoktur.

1 günde aşık etme duası gibi neredeyse insanı şirke götüren yönelimlerden sizi korumak bir anlamda sizi bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuş bir içerikle karşı karşıyasınız. Dua etmek yaradılan olan bizler için en doğru davranış fakat bunu Yüce Yaradan Allah (C.C.) dan yardım istemek amacıyla kullanmanın dışında herhangi bir beklenti ile gerçekleştirmeyin. Unutmayınız ki 1 günde aşık etme duası gibi herhangi bir dua bulunmamaktadır.

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

Sevdiğinize kavuşmanın en etkili yöntemi ise sevdiğiniz için elinizden geleni yapmak, bunu yaparken ise kendi kişiliğinizden taviz vermeksizin bir tutumla sadece karşıdakini memnun etmek amacıyla değil de gelecekte bir arada olacağınız kişiyi en sağlıklı ve doğru bir şekilde belirlemek amacıyla çaba harcayınız.

Medyum gibi insanlardan da ve onların da iddia ettiği gibi 1 günde aşık etme becerilerinin olduğuna lütfen ama lütfen inanmayın.

24 Saatte Körkütük Aşık Etme Duası

 

Ayrıca Bakınız.  ARAPÇA SÖZLER - ARAPÇA RESİMLİ SÖZLER


Cevap bırakın