Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

2021 Baş Belası Psikolog İpek Gümüşçüoğlu İrem Helvacıoğlu Kim, Evi Nerede, Nerede Yaşıyor, Yaşı Kaç, Evli Mi

2021 Baş Belası Psikolog İpek Gümüşçü İrem Helvacıoğlu Kim, Evi Nerede, Nerede Yaşıyor, Yaşı Kaç, Evli Mi

Baş Belası ATV’nin 2021 yaz dönemi için yayınladığı Pazar akşamları saat 20:00’da ekranlarda olan konusu ve oyuncu kadrosuyla çok geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi şimdiden başardı. Tabi her dizinin olduğu gibi Baş Belası dizisinin de iki başrol oyuncusu bulunuyor. Erkek başrol oyuncusu Baş Komiser Şahin Kara’yı Seçkin Özdemir canlandırırken kadın başrol oyuncusu Psikolog İpek Gümüşçü’yü İrem Helvacı canlandırıyor. Bu yazımızda Baş Belası dizisinin kadın başrol oyuncusu Nam-ı Diğer Psikolog İpek Gümüşçü’yü canlandıran İrem Helvacıoğlu Kimdir? İpek Helvacıoğlu Evi Nerede? İpek Helvacıoğlu Nerede Yaşıyor? İpek Helvacıoğlu Yaşı Kaç? İpek Helvacıoğlu Evli Mi? Boyu? Kilosu sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

İrem Helvacıoğlu Kimdir
İrem Helvacıoğlu Kimdir

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

İrem Helvacıoğlu ülkemizde yayınlanan polisiye dizilerinin belki de en aranan kadın oyuncularından birisi. Bu nedenle de son olarak ATV’de yayınlanan Baş Belası Dizisinde Psikolog İpek Gümüşçü karakterini canlandırılmak üzere rol aldı.

İrem Helvacıoğlu aslında gurbetçi bir ailenin çocuğu. 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Aslen Ankaralıdır. Sanat eğitimini ülkemizin önde gelen Komedi Sanatçısı Müjdat Gezen’in İstanbul Kadıköy’de bulunan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamladı. Aşkın Dili, Organik Aşk Hikâyeleri, Babası, Kızım ve Ben, Eflatun filmlerinde, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları, No.: 309, Sen Anlat Karadeniz, Seni Çok Bekledim dizilerinde başrol ve yardımcı rollerinde görev aldı.

Ayrıca Bakınız.  Sefo 362 Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

İrem Helvacıoğlu Evi Nerede? Nerede Yaşıyor?

İrem Helvacıoğlu‘nun yoğun iş temposunda çalıştığını ve rol aldığı projelerinin büyük bir bölümünün İstanbul’da çekildiğinden İstanbul’da yaşadığını ve evinin de burada olduğunu düşünüyoruz. Konuyla ilgili net bir bilgi edindiğimizde web sitemizde de gerekli düzenleme ve güncellemeyi yapacağız, sizlerle de paylaşacağız. Bu başlığı oluşturmaktaki amacımız ise sizi doğru yerde misafir etmek ve en kısa sürede bilgilendirmektir.

İrem Helvacıoğlu Yaşı, Boyu, Kilosu Kaç?

İrem Helvacıoğlu bu yazının kaleme alındığı 18 Haziran 2021 tarihinde 31 yaşındadır. 1 metre 70 santimetre boyunda olan İrem Helvacıoğlu’nun kilosu 55’dir.

İrem Helvacıoğlu Evli Mi? Sevgilisi Kim?

İrem Helvacıoğlu evli değil ama bir sevgilisinin olduğunu tüm kamuoyu biliyor. Sevgilisiyle olan görüntülerini sosyal medyadan ve diğer mecralardan paylaşmakta herhangi bir sorun görmeyen Helvacıoğlu’na bizde mutluluklar diliyoruz.

İrem Helvacıoğlu Evli Mi Sevgilisi Kim
İrem Helvacıoğlu Evli Mi Sevgilisi Kim

Baş Belası Dizi Fragmanı İzle1 yorum
Cevap bırakın