Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

2021 Huawei Petal Search Nedir, Ne Demek, Arama Motoru, APK, Download, İndir

Huawei Petal Search Nedir, Ne Demek, Arama Moturu, APK, Download

Arama motorları hepimizin hayatında artık vazgeçilmez hale geldi. Yahoo ile başlayan maceraya sonrasında Google, Bing ve Yandex dahil oldu. Hepimizin hayatını kolaylaştırmanın yanı sıra ekonomik büyüklüğü, toplumlar ve toplumsal olaylar üzerindeki etkisiyle birlikte artık sadece bir ticari girişim olmaktan çıkarak küresel aktör olmak isteyen ülkeler için tartışılmaz bir araç haline geldi. Amerika’nın Yahoo, Google ve Bing ile elde ettiği etkiyi kırmak için Rusya Yandex’i piyasaya sürdü. Şimdiler de ise aynı güce ortak olmak isteyen ve ben de varım diye Çin Huawei ile piyasaya Petal Search’ü dahil ediyor. Kendi mobil işletim sistemini geliştiren Huawei pazar üzerindeki etkisini Petal Search ile pekiştirmek istiyor.

Huawei Petal Search Nedir? Ne Demek?

Huawei resmi web sitesinde Petal Search App’i duyurdu ve tanıtımını yaptı. Resmi web sitesinde Huawei Petal Search şöyle anlatılıyor;

Petal Search aracı, HUAWEI akıllı telefon sahiplerinin Petal Search kullanarak haberleri, görselleri ve daha fazlasını doğrudan başlangıç ekranından bulmalarını sağlayan bir başlangıç ekranı aracıdır.

Petal Search dahilinde isteğe bağlı ve esnek servisler sunarız. Petal Search, herkese açık bilgilerin bulunmasını ve özetlenmesini kolaylaştırarak kullanıcıların beğendiği ve ihtiyacı olan şeylere kolayca erişmesine yardımcı olur. Aynı zamanda Petal Search aracı nötrdür ve tüm Petal Search sonuçlarını görüntüleyebilir.

Huawei Petal Search APK Download – İndir

Petal Search APK‘yı Android İşletim sistemine sahip tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Huawei ise kendi cihazlarında bu uygulamayı ücretsiz dağıtacaktır ve büyük olasılıkla güncellemelerle birlikte otomatik gelecektir. Aynı zamanda yeni cihazlarında kullanacakları işletim sistemlerine entegre şekilde sunacaktır. Bunların dışında, Tüm Android işletim sistemli cihazlara yüklenebilen AppGallery üzerinden indirilebilen Petal Search, sadece Huawei değil, tüm Android cihazlar için uygulama arama, yükleme ve güncelleme hizmeti verebiliyor.

Ayrıca Bakınız.  LTE ağında büyük güvenlik açığı

Petal Search ile aynı zamanda haber, görsel, video, müzik, spor etkinlikleri, otel ve restoran rezervasyonu, uçak bileti gibi aramalar da yapılabiliyor. Tüm arama sonuçları, kullanıcının kişisel tercihlerine ve bulunduğu lokasyona göre özelleştirilebiliyor.

Petal Search Arama Motoru

Petal Search daha önce arama motoru kullananların tecrübelerine benzer şekilde hizmetler de sunuyor. Google, Yandex ve Bing üzerinden gerçekleştirilen benzer görsel arama özelliği Petal Search ile birlikte geliyor. Kullanıcılar sahip oldukları görsellere benzer görselleri de petal search ile sorgulayabilecekler.

Huawei Petal Search APK İNDİR https://play.google.com/store?hl=tr&gl=US

adresini ziyaret edebilir ve buradan sorgulayarak indirebilirsiniz. Aynı zamanda;

Huawei APPGallery üzerinden de indirme şansınız var. Huawei Petal Search Download https://appgallery.huawei.com/#/app/C100995735Cevap bırakın