Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

2021 Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Celil Nalçakan Kimdir? Eşi? Yaşı? Boyu? Kilosu Evi Nerede

2021 Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir?

Cumartesi günleri izleyicileri ekranlara bağlayan “Kardeşlerim” dizisi ATV ekranlarında saat 20.00’de yayınlanıyor. Dram türündeki dizi ilk olarak 20 Şubat 2021’de yayınlanmaya başladı. Dizi’de hayatın tüm zorluklarına rağmen birbirinden kopmayan hatta karşılaşmış oldukları zorluklarda birbirinden güç alan dört kardeşin hikayesi anlatılıyor. Dizinin önde gelen karakterlerinden biri olan Akif – Celil Nalçakan’ı biraz daha yakından tanıyalım.

Celil Nalçakan Evi Nerede Oturuyor
Celil Nalçakan Evi Nerede Oturuyor

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul Kimdir? Yaşı? Boyu? Kilosu

Kardeşlerim dizisinin Akif’i 42 yaşında. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet duygularından yoksun ama bir o kadar da tatlı dilli, ağzı laf yapan, şeytan tüylü bir adam. Kendi istekleri doğrultusunda, çıkarları için yapamayacağı şey, ezemeyeceği kural yok.

Kardeşlerim dizisindeki Celil NALÇAKAN Kimdir?

10 Haziran 1978 doğumlu olan Celil Nalçakan aslen Sivaslı. İlk ve orta eğitimini Sivas’ta tamamlayan Celil Nalçakan, üniversite eğitimini ailesinin istediği üzerine Sivas’ta Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği okudu okulu yedi yıl boyunca devam ettiren Celil Nalçakan sonunda okulunu yarım bıraktı. Oyunculuk yapmak isteyen Celil Nalçakan, önce Sivas Devlet Tiyatrosuna girdi. Balıkesir Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi de alan Celil Nalçakan asıl aşkı olan tiyatroya da devam etti. İstanbul’a yerleşme kararı alan Celil Nalçakan, tiyatro hayatına devam etti.

Celil Nalçakan Kimdir? Eşi? Yaşı? Boyu? Kilosu

2006 yılında Sıla dizisi ile oyunculuğa ekran önünde devam eden Celil Nalçakan Sıla dizisi sonrası dizi oyunculuğuna devam etti. Hanımın Çiftiği, Kış Masalı ve Bitmeyen Şarkı dizilerinde sırasıyla yer aldı. 1.80 boyundaki Celil Nalçakan 78 kilo. İkizler burcu olan oyuncu Celil Nalçakan, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş ve Vicdan dizisinde de rol aldı. Özellikle gençlerin Celil Nalçakan’ı sevmesi ise Poyraz Karayel dizisi ile oldu. Dizide Zülfikar karakterini canlandıran Celil Nalçakan dizi karakterinin sözleri ile dikkat çekti ve kısa sürede çok sevildi. 7 Ocak 2015 yılında başlayan Poyraz Karayel dizisi 1 Mart 2017’de final yaptı. Sesi çok güzel olan Celil Nalçakan zaman zaman sahne de aldı. Öte yandan Celil Nalçakan aylık yayınlanan Kafa Dergisi’nde de köşe yazarlığı yaptı.

Ayrıca Bakınız.  Pelin Akil Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Kardeşlerim Dizisi Celil NALÇAKAN’ın Eşi Kimdir? Evli Mi

Celil Nalçakan özel hayatı ile de merak ediliyor. Evli mi eşi kim, sevgilisi kim gibi sorularda merak konusu. Celil Nalçakan evli değil. Celil Nalçakan bir süredir Ceren Kahyaoğlu ile beraber. Ceren Kahyaoğlu kimdir diye merak edenler için ise Ceren Kahyaoğlu plates eğitmeni. Kısa bir süredir Celil Nalçakan ile birlikteler.

Celil NALÇAKAN Evi Nerede? Nerede Oturuyor?

Celil Nalçakan son dönemde çok sayıda televizyon projesinde rol alıyor ve bu projelerin bir çoğu da İstanbul’da çekiliyor. Bu nedenle Celil Nalçakan’ın İstanbul’da olduğunu tahmin ediyoruz. Aynı zamanda Celil Nalçakan eviyle ilgili görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşmayı çoklukla tercih ediyor. Sade bir ev tercih ettiği görülen Celil Nalçakan’a mutluluklar diliyoruz.Cevap bırakın