Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

2021 Koçovalıların Evi Nerede – Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor – Çukur Evi Nerede

2021 Koçavalıların Evi Nerede – Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor – Çukur Evi Nerede

Çukur 2021 yılında dördüncü sezonuyla da Türk izleyicisinin ilgisini çekmeye ve ratinglerde ön sıralarda yer almaya devam ediyor. Her geçen yıl izleyici kitlesini daha da genişleten dizinin konusu ve karakterleri ile dizinin çekildiği yerlerde izleyiciler tarafından merak ediliyor ve aranıyor. Bu yazımızda Show TV’nin pazartesi günleri 20:00’da yayınlanan Çukur dizisinin geçtiği Çukur Mahallesi nerede? Dostlar Kahvehanesi Nerede? Koçavalılarının Evi Nerede? Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor? Çukur Dizisi Evi Nerede? Çukur Dizisi Aliço’nun Evi Nerede? Çukur Dizisi Yamaç’ın Evi Nerede? Çukur Dizisi İdris’in Evi Nerede? sorularının yanıtını bulacaksınız.

Çukur Mahallesi Nerede?

Çukur dizisinin çekildiği ve herkes tarafından nerede olduğu merak edilen Çukur Mahallesi İstanbul’un Balat ilçesinde bulunuyor. Çukur mahallesinin gerçek ismi ise Ayvansaray Mahallesidir.

Dostlar Kahvehanesi Nerede?

Çukur dizisinde oyuncuların bir araya geldiği çoğu zaman muhabbet ettiği, fenomen olan repliklerin geçtiği Dostlar Kahvehanesi, Aş Evi ve Berber Muhittin’in dükkanı da İstabul’un Balat İlçesindedir.

Çukur Dizisi Evi Nerede? Koçovalıların Evi Nerede?

İstanbul’un Çekmeköy ilçesi çok sayıda villaya ev sahipliği yapmaktadır. Dizinin ana karakterlerinden Koçovalıların evi de Çekmeköy’de bulunan bir villadır. Dizi birçok mekanda çekilmektedir ve özellikle varoş olarak görünen sahneler ise Şişhane ile Taksim arasında bulunan Tarlabaşında çekilmektedir.

Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çukur dizisi yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok sayıda mekanda çekiliyor. İzleyicilerin de özellikle merak ettiği mekanların bir bölümü İstanbul İli Fatih ilçesinde bulunan Balat semtinde, bir bölümü ise Tarlabaşında bulunuyor. Aynı zamanda dizinin yurtdışında da çekimi yapılmaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Buse Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Çukur Dizisi Yamaç’ın Evi Nerede? Çukur Dizisi İdris’in Evi Nerede? Çukur Dizisi Aliçonun Evi Nerede?

Aliço’nun evi olarak gösterilen kulübe İstanbul’un Fatih ilçesinde Balat sahilinde bulunuyor. Dizi çekimi olmadığı zaman sandalların, kayıkların, küçük teknelerin çekildiği bir alan olan ev dizi çekimlerinde boşaltılarak Aliço’nun evi olarak düzenleniyor.

 Cevap bırakın