Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

9 Kere Leyla vizyon tarihi nedir?

9 Kere Leyla filmi, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, 7 Kocalı Hürmüz, Neredesin Firuze? ve F Tipi Film gibi filmlerle tanıdığımız yönetmen Ezel …

9 Kere Leyla vizyon tarihi nedir?

9 Kere Leyla filmi, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, 7 Kocalı Hürmüz, Neredesin Firuze? ve F Tipi Film gibi filmlerle tanıdığımız yönetmen Ezel Akay’ın yeni filmlerinden biri. Peki 9 Kere Leyla filmi ne zaman vizyona girecek? Fragman ve detaylar şu biçimde…

9 Kere Leyla Vizyon Tarihi

9 Kere Leyla, 4 Aralık 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak. 2019’da çekilen 9 Kere Leyla filminin 20 Mart 2020’de vizyona girmesi planlanıyordu lakin koronavirüs pandemisi sebebiyle ertelenmişti.

9 Kere Leyla Fragman

9 Kere Leyla Konusu

Leyla (Demet Akbağ) ve Adem’in (Haluk Bilginer) yıllardır mutlu giden bir evliliği vardır. Lakin bir süre sonra evlilikleri bir çıkmaza girer. Onların evliliklerindeki heyecan artık yok olmuştur ve Adem kalbinin yeniden atmasına neden olan bir sevdaya düşer. Bu zamanda karşısına çıkan Nergis (Elçin Sangu) adındaki kadına aşık olan Adem, Nergis’ten başka kimseyi düşünemez olur. Lakin Adem’in aklını başından alan Nergis’in kurduğu tek kişilik dünya çapından başka bir hayata geçmeye niyeti yoktur.

Boşanmayı reddeden kocasına aşırı düşkün ve domestik yönüne geçeri yer alan Leyla”yı ve Adem’in Leyla’yı kaza süsü vererek öldürmenin yollarını araması anlatılır.

9 Kere Leyla Oyuncu Kadrosu

9 Kere Leyla vizyon tarihi

9 Kere Leyla vizyona girdi mi

9 Kere Leyla ne zaman vizyona girecek

9 Kere Leyla Netflix

Dokuz Kere Leyla full izle

9 Kere Leyla ne zaman vizyonda

9 Kere Leyla imdb

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ