Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Ada Yarar kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Ada Yarar kimdir?, Ada Yarar nereli?, Ada Yarar kaç yaşında?, Ada Yarar nerede oturuyor?, Ada Yarar evi nerede? gibi Ada Yarar ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Ada Yarar ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Ada Yarar kimdir?

Ada Yarar , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 05.12.1999 (21 yaşında) da dır. Lisans boyunda olan Ada Yarar , kilosu da Bekar kilogramdır. Ada Yarar burcunu merak edenler için altını çizelim ki Ada Yarar Yay burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Ada Yarar , meslek yaşamını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Ada Yarar Instagram, Ada Yarar Twitter, Ada Yarar Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Ada Yarar Nerede yaşıyor?

Ada Yarar nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Ada Yarar kaç yaşında?

Ada Yarar şu an 05.12.1999 (21 yaşında) da dır.

Ada Yarar nereli?

Ada Yarar Memleketi

Ada Yarar ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? doğum yeri, doğum tarihi, ailesi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları.

1999 doğumlu Ada Yarar sanatçı bir ailenin kızı olarak İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Bülent Emin Yarar annesi ise oyuncu Bennu Yıldırımlar‘dır. Henüz 2 yaşında iken annesi Bennu Yıldırımlar ile birlikte tiyatro izlemeye gitmeye başlamıştır. Babası Bülent Emir Yarar ise Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu, tiyatro yönetmeni. Süper Baba’daki avukat rolü ve Reha Erdem filmlerindeki rolleri hatırlanmaktadır. Babası Ankara doğumludur.

Doğup büyüdüğü İstanbul’da eğitim yaşamına başlamış, Lise eğitiminin ardından yine İstanbul’da tiyatro ve oyunculuk kariyerine devam etmeye karar vermiştir.

Ayrıca Bakınız.  Ünlüler Nerede Oturuyor, Evi Nerede, Yaşıyor 2021-2022

Tiyatro kökenli bir aileden gelmiş olmanın da etkisi ile oyunculuk kariyerine başlayan güzel isim, 2008 senesinde çocuklar için İş Sanat çatısı altında tertip edilen “Bir Sergiden Tablolar” isimli klasik müzik gösterisinde sahne almıştır. Aynı zamanda “3.Tekil Şahıs” tiyatro oyununda rol alan Ada Yarar, tiyatro çalışmalarına devam etmektedir.Cevap bırakın