Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor, Akıncı dizisi Hangi okulda çekiliyor, Mekanlar Mahalle Neresi?, Herkese Merhabalar dizi sever takipçilerimiz, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımız için Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi? başlığı altında geniş bir şekilde bilgiler sunmak istedik. Yazımızın detayında Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi? ile alakalı tüm bilgilere inceleyebilirsiniz.

Kısa bir süre sonra ATV’de yayına girecek olan Akıncı dizisinin çekiminde kullanılan yerler seyirciler aracılığıyla bi hayli merak konusu oldu. Sahnelerde kullanılmış olan çekim yerleri ve yerlerin ambiyansı seyircilerin bi hayli dikkatini çekti. Bizde merak eden seyircilerimiz için Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi? gibi sorulara yanıt verdik.Akıncı Dizisi Çekim Mekanları

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bir kaç ay içinde ATV’de seyirci ile bir araya gelecek olan Akıncı dizisi ilk tanıtımının yayına girmesindan bu yana seyircide bi hayli araştırma konusu oldu. Aksiyon severleri ekranlara kilitleyecek olan dizi şimdiden birden fazla kişiyi etkilemekte başarılı oldu. Dizinin tanıtımında görmüş olduğumuz çekim yerleri de son derece dikkat çekti. Dizi çekimleri için birden fazla dizide de olduğu gibi İstanbul seçildi.

Akıncı Dizisinde Kullanılan Orman Nerede?

Akıncı Dizisinde Kullanılan Orman NeredeAkıncı dizisinde sürekli olarak yüz yüze kalacağımız ve birden fazla sahnede bahsi geçen orman Beykoz’da bulunmaktadır. Savaş sahnelerinin geçmiş olduğu orman için doğal güzelliği bozulmamış ve doğada bol yeşillikli bir alanın seçilmesinin sebebi ise çekilen sahnelerdeki görüntü değerinin daha güzel olması ve seyirciye hitap etmesi amaçlandı. Bu nedenle de Beykoz ve etrafında bulunan ormanlardan yararlanıldı.

Akıncı Dizisi Çekim Mekanları

Akıncı Dizisi Nerede ÇekiliyorDizinin yapımcılığını NYC Medya üstlenirken, yönetmen koltuğunda da Veli Çelik bulunmaktadır. Akıncı dizisinde seyircide son derece heyecan yaratıcı sahneler yer alırken aksiyon duygusunu bi hayli fazla seyirciye geçirmesi bekleniyor. Bunun için dizinin konusuna en uygun mekanlar seçilmesine özen gösterildi. Dizinin tanıtım filminde de gördüğümüz gibi İstanbul Boğaziçi Köprüsü, Beykoz Ormanı ve Beykoz sahilinden sürekli olarak yararlanıldı.

Ayrıca Bakınız.  Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor?

Akıncı Dizisi Hangi Mahallede Çekiliyor?

Akıncı Dizisi Hangi Mahallede ÇekiliyorBaşrollerinde Şükrü Özyıldız, Yıldıray Şahinler, Büşra Develi ve Tolga Tekin yer almakta olduğu dizinin senaristi ise Hakan Kandal’dır. Dizide İstanbul Boğaziçi Köprüsü, orman, ve sahil de Beykoz’da bulunmakla birlikte dizi çekimlerinde kullanılan diğer semtler içinde ise Beşiktaş, Rumeli Hisarı ve çevresi gibi yerler tercih edilmiştir.

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Mahalle Neresi? sorularının yanıtını siz değerli okurlarımıza vermeye çalıştık. Sizin de dizide bahsi geçen ve merak ettiğiniz sahnelerin yerlerini de siz değerli okurlarımız için sayfamızda paylaşmaya devam edeceğiz. Dizide bulunan oyuncularla alakalı merakınızı dindirmek için ise Akıncı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi isimli konumuza bakabilirsiniz.Cevap bırakın