Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Akrep Dizisi Duru Kimdir? Nerelidir?

Akrep dizisinin karakterine yakın zamandan bakmaya devam etmekteyiz. Bu makalemizde Akrep dizisi Duru kimdir? Akrep Duru karakteri ve canlandıran oyuncu ile alakalı bilgiler alacağız. Akrep dizisindeki Duru karakterini yakın zamandan tanıyacağız.

Star TV Akrep dizisiyle birlikte kış sezonuna iddialı bir giriş yaptı. Akrep dizisi yayınlanmaya başladığı 11 Aralık 2020 tarihi itibariyle kendisine kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesi kazanmayı başardı.

Parçalanmanın eşiğinde bir ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide başrolde usta oyuncu Demet Akbağ Perihan Emgen rolündeki sergilediği güçle büyülüyor. Dizide Demet Akbağ’ın beraberinde birden çok genç ve kabiliyetli oyuncu da yer almakta.

İpek, Merve, Şahin ve Ece gibi karakterleri canlandıran ve sıklıkla TV tecrübesi olmayan oyuncular bile bir hayli iyi performans sergileyerek izleyicilerden tam puan almayı başarıyor.

Bu da dizinin yalnızca iki bölüm yayınlanmasına rağmen elde ettiği başarıyı açıklar nitelikte. Dizide dikkat çeken karakterlerden birisi de Duru karakteri.

Akrep Dizisi Duru Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Duru, yıllar önce anneannesi Perihan Emgen (Demet Akbağ) tarafından terk edilen teyzesi Ferda’nın (Evrim Alasya) hayatlarına bir anda girmesinden belki de en çok etkilenen karakter diyebiliriz.

Annesi Berna’nın teyzesi Ferda tarafından öldürüldüğü haberi Duru’yu ve kardeşlerini epey zor bir durumda bıraktı. Kardeşlerin en büyüğü olmanın verdiği sorumluluk çok ağır bir sorumluluk.

Duru’nun şimdi yapması gereken kardeşlerine artık annelik de yapmak. Lakin kendisi bunun yanı sıra genç bir kadın. Hayatı birden çok değişime gebe. Kardeşleriyle ilgilenirken yaşamından birden çok şeyden feragat etmesi gerektiğinin de farkında. Feragat etmesi gereken şeylerden biri de büyük ihtimalle aşk olabilir.

Ayrıca Bakınız.  Alev Alev Dizi Oyuncuları 2020

Akrep dizisi Duru karakteri, evli olan komşusu Aras’a (Yusuf Çim) karşı tarif edilemez bir aşk beslemekte. Bu yasak aşk işleri giderek zorlaştıracak gibi görünüyor.

Bir yandan kardeşlerine annelik yapmaya çalışıp diğer yandan evli bir adama olan aşkı yüzünden dizide belki de en çok acı çeken karakter olarak Duru’yu görmemiz mümkün. Aras’tan aldığı veya aldığını sandığı olumlu sinyaller ise kafasını tamamen karıştırıyor.

İlerleyen bölümlerde Duru’nun ikilemlerine sürekli tanık olacakmışız gibi duruyor. Özellikle kadın izleyiciler arasında ya çok sevilen veya bir aileyi dağıtma potansiyeline sahip olduğu için en nefret edilen karakterlerden biri olmaya aday.

Akrep Dizisi Duru Kim?

Akrep Duru Gerçekte Kimdir? Canlandıran Oyuncu Kim?
Akrep dizisinin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Duru’yu genç ve güzel oyuncu Aslı Melisa Uzun canlandırıyor. 28 Temmuz 1995 Ankara doğumlu olan Aslı Melisa Uzun şu anda 26 yaşında. Boyu 175 cm, kilosu 52 kg’dır Aslan burcu olan Akrep Duru’nun (Aslı Melisa Uzun) göz rengi kahverengidir.

Güzel oyuncu 2015’te Miss Turkey Universe yarışmasında birinci olarak dikkatleri üzerine çekti. Aynı yıl yapılan Miss Universe güzellik yarışmasında ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Almanya’da eğitim alan Asli Melisa Uzun, Köln Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde dans eğitimi aldı. İlk çıkışını Arkadaşlar İyidir dizisi Seda karakteri ile yaptı.

Daha sonra da Erkenci Kuş dizisindeki Gamze karakterine hayat veren Aslı Melisa Uzun kabiliyetli bir oyuncu olduğunu ispatladı. Akrep dizisi duru karakteri şu ana kadarki en büyük rolü konumunda yer alıyor. Dizinin ilk bölümlerine incelediğimizde rolünün hakkını verdiğini söylememiz mümkün.

Akrep Duru rolünün haricinde 2020 itibari ile Alman yapımları Zen Mother ve Verbotene Liebe projelerinde de yer almayı başarmıştır. Önümüzdeki dönemlerde birden çok önemli projede göreceğimiz aşikar.

Ayrıca Bakınız.  Netflix Film Dizi Belgesel Önerileri 2021 - 2022

Aslı Melisa Uzun (Akrep Duru) Sevgilisi Kim?


Magazin sever ziyaretçilerimiz için Akrep dizisi Duru karakterini canlandıran oyuncu Aslı Melisa Uzun sevgilisi var mı, yok mu inceledik. Akrep Duru’nun sevgilisi tanıdık çıktı!

Aslı Melisa Uzun

(Akrep Dizisi Duru) sevgilisi de kendisi gibi bir oyuncu. Güzel oyuncu ve Bizim Hikaye dizisinden tanıdığımız Yağız Can Konyalı uzun bir süredir birlikteler.Cevap bırakın