Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Android’den iPhone’a fotoğraf aktarma

PhotoSync adlı popüler uygulama ile Android ve iOS arasında fotoğraf aktarımı mümkün hale geliyor. Araç aynı zamanda Mac ve Windows PC’lerle de uyumlu. Aktarım Wi-Fi ya da Bluetooth üstünden gerçekleştirilebiliyor. Google Play ve App Store uygulama mağazalarından uygulamayı indirdikten sonra Android ile iPhone, iPad ve iPod Touch arasında fotoğraf paylaşımı kolayca gerçekleştirilebiliyor. Android uygulamasının arayüzü stil sahibi. iOS sürümünün de işletim sistemi üstünde oldukça şık durduğunu söylememiz gerekiyor. Dilerseniz uygulamaya daha yakın zamandan bakalım.

Android ve iOS Arasında Fotoğraf Aktarımı
PhotoSync uygulamasının arayüzünde mobil cihazda yer alan fotoğraf ve videolar ızgara görünümünde listeleniyor. Bir cihaz seçmek için ön izleme simgesine dokunduktan sonra sağ üst kısımda yenileme simgesine benzeyen kırmızı renkli butonu kullanın. Bilgisayar, Android ya da iOS cihaz seçimini yapın. Göndermek istediğiniz resimlerı üzerilerine dokunarak seçebilirsiniz.

Android ve iOS cihazlar arasında fotoğraf aktarımı yapabilmek için tabiki her iki üründe de uygulamanın kurulu olması şart. Bir fotoğraf ya da video gönderileceğinde PhotoSync mevcut ağdaki cihazlar için tarama yapıyor, sonrasında aktarım yapmak istediğiniz cihazı seçiyorsunuz. Otomatik olarak tespit edilemeyen cihazlar için IP adresi elle girilebiliyor.

Bilgisayara aktarım için geliştirilen masaüstü uygulamasında sürükle – bırak desteği mevcut. Android uygulamasındaki “Settings” menüsünden değişik özelleştirmeler yapılabiliyor. PhotoSync’in masaüstü uygulamaları ücretsiz, Android uygulamasında uygulama için satın alma opsiyonları var ve iOS versiyonu 3 USD karşılığında satın alınabiliyor. Uygulamayı Android’li akıllı mobil cihazınuza bu bağlantı üstünden yükleyebilirsiniz.

android’den iphone’a rehber aktarma

iTunes indir

android’den iphone’a whatsapp aktarma

android’den iphone’a rehber aktarma uygulaması

android’den iphone’a uygulama aktarma

iphone dan android’e aktarma programı

iphone dan android’e veri aktarma programı

Move to iOS

Ayrıca Bakınız.  Konum Bilgimizi Paylaşmak Sorun Olur Mu?

android’den iphone’a rehber aktarma

android’den iphone’a rehber aktarma uygulaması

android’den iphone’a whatsapp aktarma

android’den iphone’a uygulama aktarma

iphone dan android’e aktarma programı

iphone dan android’e veri aktarma programı

Move to iOS

icloud dan android’e fotoğraf aktarma1 yorum
  1. […] Android’den iPhone’a fotoğraf aktarma […]

Cevap bırakın