Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Arabasını tamir için götürdü, çatıdan düşerek öldü!

Arabasını tamir ettirmek için gittiği tamirhanenin çatısından düşerek yaşamını yitirdi

Gaziantep‘te aracını getirdiği oto sanayi sitesinde parça almak için çıktığı işyerinin çatısından düşen genç adam yaşamını yitirdi.

Olay, Şehitkamil beldesinde yer alan 25 Aralık Oto Sanayi Sitesinde yaşandı. Alınan bilgilere göre, 2 çocuk babası Vakkas Toptal aracında oluşan bir arıza için 25 Aralık Oto Sanayi Sitesine gitti. Aracı için lüzumlu parçanın çatı katında olduğu için kendisi çatıya çıkarak parçayı aramaya başladı. Çatıda dolaştığı sırada bastığı yerin çökmesi sonucu ortalama 6 metre yükseklikten aşağıya düşen Toptal ağır yara aldı. Olayın yaşandığı yere gelen 112 tarafından gerçekleştirilen ilk tedavi ile hastaneye götürülen Toptal gerçekleştirilen tüm tedavilere rağmen yaşamını yitirdi.

Evli ve iki çocuk babası Vakkas Toptal’ın cansız bedeni Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsisinin sonrasında sevenlerinin gözyaşları arasında Asri Mezarlıkta toprağa verildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Ayrıca Bakınız.  Vestel Klima Kumanda Kullanımı


Cevap bırakın