Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Arapça sözler instagram

Arapça sözler instagram

İnsanların sevdiklerine göndermek istediği bir çok güzel söz veya kelimeler vardır. Bu dillerden birisi de Arapça güzel sözlerdir. İnstagram hesabınızda veya tumblr hesabınızda paylaşabileceğiniz Arapça sözler instagram resimli arapça sözleri sizlerle paylaşmak istedik. Umarım mesajlarınız yerini bulur.

Arapça aşk yazılışı ve arapça aşk sözleri ile sevdiğinize arapça cümleleriyle aşkınızı ifade edebilirsiniz. En güzel arapça sözleridir.

Arapça Aşk Yazılışı
المحبة ليست وظيفة يمكن لكل شخص القيام به…. يتطلب قلباً حقيقياً للحب (Sevmek her insanın yapabileceği bir iş değildir…. Sevmek gerçek bir kalp ister.)

عِشْقٌ Arapça aşk kelimesidir.

هل تعرف كيف أعرف أنك قادم لأنه عندما تهب الرياح، تفوح منها رائحة مثلها. (Senin geleceğini nerden anlıyorum biliyor musun çünkü rüzgar estiğinde kokunda birlikteinde getiriyor).

في الواقع، كان العالم مزدحماً جداً، لكنني اخترتك. (Aslını söylemek gerekirse dünya çok kalabalıktı ama ben seni seçtim.)

ولكن أحياناً أفتقده كثيراً وعندما لا أراه، أموت مرة أخرى. (Ama bazı zaman fazla özlüyorum. “O”nu göremeyince de bir daha ölüyorum.)

لديّ عناقٌ مدىٍ من العمر لكِ، لكن هذا ليس كافياً، أودّ أن أعطيكِ حياةً أخرى لتتوقّي… (Sana bir ömür boyu sarılasım var ama bir ömür yetmez sana olan özlemimi geçirmeye bir ömür daha sarılmak isterim…)

لو كانت هناك شمس، ستكون غير ملهمة معك، عزيزتي. (Bir güneş olsa birde sen yanında sönük kalır be sevgilim.)

قال أن نكون حذرين قلت لماذا. لقد حصلت على أنفاسي على الرقبة. لقد صمتت من حيث انتهى الأمر (Dikkatli ol dedi. Neden dedim. Nefesim ensende gözüm üstünde. Sözün sonlandığı yer sustum.)

لقد طرّت لسعادة معك يا حبيبتي أنت جناحي (Ben mutluluğa seninle uçtum aşkım, sen benim kanatlarımsın.)

Ayrıca Bakınız.  500 Internal Server Error Hatası ve Çözümü

İlginizi Çekebilir Aşk Sözleri-En Güzel Aşk Sözleri Kısa-Manalı Sözler
خذ يدي، لدي العالم كله، انظر في عيني، لا يهمني أي شيء آخر. (Seninle bin yıl birbirimizi seveceğiniz bir dünyanın hayalini kuruyorum. Seni sevmekten asla bıkmayacağımı biliyorum.)

أحبك مثل نفساً، أفتقدك بجنون، أنا ميت بدونك، لا تتركني بدونك… حبي الوحيد (Seviyorum seni bir nefes gibi, özlüyorum seni deliler gibi, sensizken ölü gibiyim, sensiz bırakma beni… Benim Biricik Aşkım )

لدي ليالي لك… لم يحدث ذلك في الصباح كل شيء جميل معك (Sana ait gecelerim vardır benim… Sabah olmuş olmamış pek umursamadığım.. Senle her şey güzel güneşim.)

الشجرة جميلة في الغابة، في غصن الورد، وأنت جميلة في قلبي. (Ağaç ormanda güzel, gül dalında, sen de kalbimde güzelsin.)

يمكنني الشعور بأنفاسك مهما حدث أعرف أن قلبك في قلبي أحبك بجنون (Ne olursa olsun nefesini hissediyorum. Kalbinin kalbimde olduğunu biliyorum. Seni deliler gibi seviyorum..)

أجمل ضيف على جانبي الأيسر أنت المالك الوحيد لهذا القلب (Sol yanımın en güzel misafiri Bu kalbin tek sahibisin Senin yanın benim yanım Ömrümün en güzel baharı.)

Arapça Aşk Sözleri
الحب؛ إنه أفضل شعور يقوم به القلب (Aşk; kalbin üstüne aldığı en güzel duygudur. )

أنت دائماً سعيد، أنا ضحية ابتسامتك، شعرك. (Sen hep mutlu ol, gülüşüne, saçının teline kurban olduğum)

أستطيع رؤية آلاف النجوم في سماء الليل لكن هناك نجمة واحدة في قلبي وهذه أنت يا عزيزتي (Gece gökyüzünde binlerce yıldız görebiliyorum ama kalbimde yalnızca bir yıldız var ve bu da sevgilim, sensin.)

İlginizi Çekebilir Mevlana Aşk Sözleri Resimli 2020
أنت حلوة جداً و جميلة و أحبك أكثر عندما أرى ابتسامتك تضيء وجهك (İnanılmaz tatlı ve güzelsin ve gülümsemenin yüzünü aydınlatdığını gördüğümde seni daha çok seviyorum.)

Ayrıca Bakınız.  99 Milyon Yıllık Cehennem Karıncası Fosili Bulundu!

إذا كان هناك خيار بين حبك والتنفس، فإن أنفاسي الأخيرة ستُستخدم فقط لأخبرك أنني أحبك. (Eğer seni sevmekle nefes almak arasında bir seçim olsaydı son nefesim yalnızca seni sevdiğimi söylemek için kullanılırdı.)

لدي أمنية واحدة في قلبي، وهو يريد أن يكون معك كل ليلة ويستيقظ معك كل صباح، حبيبتي. (Kalbimde tek bir dileğim var ve o da her gece seninle olmak ve her sabah seninle uyanmak istiyorum bir tanem.)

في بعض الأحيان قلوب صغيرة تستحق الكتابة الكبيرة. (Bazı zaman ufak kalpler, Büyük yazılara bedeldir.)

أفضل ماكياج للمرأة هو الرجل الذي تحتفظ به في ابتسامتها. (Bir kadının en güzel makyajı, gülüşünde sakladığı erkektir.)

أنت لا تحتاج إلى أي شخص، سأكون أي شيء لك. (Senin kimseye ihtiyacın olmasın, Ben sana her şey olurum.)

أحببت قلبك بقلبي مهما قال أي شخص، أنا فقط أحب قلبك. (Yüreğimle sevdim yüreğini. Kim ne derse desin, Yalnızca yüreğini sevdim. )

 

Arapça yazılar Sözler

Arapça sözler tumblr

Arapça-Aşk Sözleri

Arapça Instagram

arapça-aşk sözleri türkçe yazilisi

Arapça Sözler Instagram biyografi

İnstagram Arapça biyografi nasıl yazılır

Arapça Resimli Sözler

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ