Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Avukat Ünal Işık Hakkında İstismar İddiası

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ‘Kar Tanesi‘ isimli kullanıcı Ünal Işık isimli avukatın cinsel istismarına uğradığını açıklayarak intihar edeceğini açıkladı. Son dakika gelişmesine göre ismi belli olmayan bir kullanıcı 19 yaşında olduğunu, Avukat Ünal Işık tarafından iki kez tecavüze uğradığını, Işık’ın ailesi ve dostları tarafından defalarca taciz ve tehdite uğradığını ifade ederek başına gelen olaylardan sonra intihar edeceğini sözlerine ekledi Yürekleri burkan bu olayın daha sonra genç kıza ulaşılmaya çalışılıyor.
Onurunun, gururunun incindiğini kalbinin kırıldığını ifade eden ‘Kar Tanesi’ isimli aktif üyenin adının B. olduğu belirtildi. Talihsiz kız Avukat Ünal Işık tarafından iki kez cinsel istismara uğradığını o kişinin sevgilisi ve dostları tarafından tehdit edildiğini söylerken bu yaşananlarla, kişilerle daha fazla mücalede edemeyerek intihar edeceğini sözlerine ekledi Olayı duyan ve okuyan herkes bu satırların sahibi talihsiz kıza ulaşmaya çalışıyor.
Ayrıca Bakınız.  Rusya'dan Türkiye'ye çağrı "Ortak helikopter üretimine açığız"


Cevap bırakın