Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Bacaklarınızı Uzun Gösterecek Tüyolar

Stilinizde küçük farklılıklar yaparak, görünümüzde önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin bacaklarınızın daha uzun ve ince gözükmesini sağlayabilir ve tüm gözleri üstünüze toplayabilirsiniz..

Yapmanız gerek tek şey kıyafet seçerken bir kaç değişiklik.. İşte size bacak boyunuzu uzun gösterecek 7 önemli tüyolar..

Tek Renk Kombin

Tek renk kombinler, boyunuzu olduğundan daha uzun gösterir. Tek renk giyindiğiniz zaman her renk sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir ancak siyah kombinler sizin daha da ince görünmenizi sağlayacaktır.

Kısa Ceketler

Vücudunuzun üst kısmını olduğundan daha kısa gösteren bu ceketler bacak boyunuzu da daha uzun gösterir. Bu ceketleri yüksek bel pantolonlarla ve elbiselerle kombinleyebilirsiniz.

Cilt Tonunuzla Uyumlu Ayakkabılar


Nude ayakkabılar, ayağınızda keskin bir renk geçişi yaratmadığı için bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterir.

Yüksek Bel Pantolonlar


Yüksek bel pantolonlar, bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterir. Seçtiğiniz pantolonun düğmelerini, doğal bel ölçünüzde seçin. Bel ölçünüzden daha yukarda başlayan pantolonlar tercih ederek ve altına topuklu ayakkabı giyerek hem boyunuzun hem de bacaklarınızın olduğundan daha uzun olmasını sağlayabilirsiniz.

Yüksek Bel ve Kısa Üst Kombini

Yüksek bel parçaların bacak boyunu uzun gösterdiği gibi kısa üstler de vücudunuzun üst kısmını olduğundan daha kısa göstereceği için bu bacak boyunuzun daha da uzun görünmesini sağlayacaktır.

Dikey Çizgiler

Dikey çizgiler, vücudunuzun daha uzun görünmesini sağlar. Giyeceğiniz yüksek bel midi etek ile bir model gibi görünebilirsiniz.

Diz Üstü Çizmeler

Bu öneri her ne kadar kış ayları için geçerli olsa da mini etek veya skinny jean’ler ile kombinleyeceğiniz diz üstü çizmeler, bacak boyunuzu iki katına çıkaracaktır.

Ayrıca Bakınız.  En güzel gecelik modelleri 2021


Cevap bırakın