Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve oldukça büyük bir beğeni toplayan dizi Benim Adım Melek‘in nerede çekim yaptığı oldukça merak konusu oldu. Bu yazımızda dizinin hayran kitlesi için, Benim Adım Melek hangi şehirde çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler gerçekleşiyor? Benim Adım Melek nerede çekiliyor?, gibi aramalarına hemen yanıt verelim..

BENİM ADIM MELEK NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yönetmenliğini Cem Akyoldaş‘ın yaptığı, konusunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un birlikte kaleme aldığı Benim Adım Melek dizisinin yurt dışı sahneleri Belgrad‘ta çekildi. Dizinin kalan bölümleri Gaziantep‘te çekiliyor.

Benim Adım Melek dizisinin ilk bölümlerinin bazı sahneleri yurt haricinde geçiyordu. Yurt dışı sahneleri Belgrad’da çekilmektedir.

Ek olarak dizinin normal sahnelerinin çoğunluğu Gaziantep ilimizde çekiliyor. Yani Benim Adım Melek dizisinin aşağı yukarı bütün sahneleri Gaziantep şehrimizde çekilmektedir.

BENİM ADIM MELEK HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Benim Adım Melek her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

 

Benim Annem Bir Melek dizisi nerede çekiliyor,
Karadağlar Konağı,
Gaziantep Karadağlar Konağı,
Haleplizade Konağı,
Benim Adım Melek Hastane sahnesi,
Benim Adım Melek son bölüm,
Benim Adım Melek hastane adı,
Benim Adım Melek konusu,

Ayrıca Bakınız.  Masumiyet Dizisi Hangi Üniversitede Çekiliyor?


Cevap bırakın