BiTaksi Artık AppGallery’de!

0

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren, süratli, kolay ve güvenli yolculuk uygulaması BiTaksi, lokasyon ve push altyapısını Huawei Mobil Servisler …

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren, süratli, kolay ve güvenli yolculuk uygulaması BiTaksi, lokasyon ve push altyapısını Huawei Mobil Servisler ile uyumlu hale getirerek AppGallery‘deki yerini aldı. Gelen şoförün ismini, resmini, puanını, taksinin plakasını ve çağırılan konuma kaç dakikada varacağını gösteren uygulamada, taksinin gelişi de haritadan izlenebiliyor. Yolcular, varış noktası seçerek yol tarifi yapmalarına gerek kalmadan diledikleri yere ulaşabilirken, ‘Yolculuğumu Paylaş‘ donanımı ile yakınlarıyla taksi yolculuklarını anlık olarak paylaşabiliyorlar. BiTaksi kullanıcıları, nakit ödemeye ek, kartlarını uygulamaya bir defaya mahsus kaydederek, bütün yolculuklarında online olarak ödeme yapabiliyorlar. BiTaksi’de bunun yanısıra görme ve işitme engelli yolcular, evcil hayvan sahibi olan kullanıcılar için de seçenekler bulunuyor.

Ortaklığıne özel 10 bin adet indirim kodu ‘Armağan Çarkı’nda!

BiTaksi’nin App Gallery’de Huawei kullanıcıları ile buluşmasının sonrasında kullanıcılar BiTaksi’ye özel indirim kodu kazanma şansı yakalayacak. 30 TL değerinde 10 bin adet indirim kodu, 2 Kasım’dan bu yana App Gallery’deki ‘Armağan Çarkı’nda yerini alacak.

AppGallery, kullanıcıların duyarlı verilerini ve gizliliğini korumak için en üst düzeyde doğrulama uyguluyor. Biyometrik veriler gibi kişisel olarak duyarlı bilgiler asla HUAWEI cihazının haricinde işlenmiyor ve kullanıcıya kişisel verileri üstünde tam kontrol sağlanıyor. EMUI, kullanıcıların uygulamaların izinleri üstünde kontrol sahibi olmasını sağlıyor. Daha da önemlisi, tüm kullanıcı verileri anonimleştiriliyor ve her aktif üyenin bölgesine karşılık gelen sunucularda yerel olarak depolanıyor.

Huawei, Türkiye’ye özel lokal uygulamaları hızla resmi uygulama mağazasına katarak tüm kullanıcılar için benzersiz bir kullanım deneyimi yaratmayı sürdürüyor. HUAWEI hem popüler küresel uygulamalar hem de kullanıcıların sevdiği kaliteli yerelleştirilmiş uygulamalar da dahil olmak üzere, kullanıcılarının dijital yaşam tarzının temelini oluşturan en kaliteli uygulamaların HMS’e dahil edilme sürecini hızlandırmak için sürekli çalışıyor. HUAWEI AppGallery, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimi ile arama yapılabilen haber, sosyal paylaşım sitesi, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kısımda uygulamaları bölümlere ayırıyor. Kullanıcıların bulamadığı bir uygulama varsa, tek yapmaları gereken uygulama adını ‘İstek Listesine’ göndermek. Bu uygulama AppGallery’de yerini aldığında, talep eden kullanıcı bilgilendiriliyor.

Ayrıca Bakınız.  Philips 172B9TL ve Philips 242B9TL Tanıtımı

Cevap bırakın