Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Buket Aydın Evi Nerede Oturuyor, Kimdir, Yaşı, Evli Mi, Nereli

Buket Aydın Evi Nerede Oturuyor, Kimdir, Yaşı, Evli Mi, Nereli?

Buket Aydın 1985 yılının ilk gününde hayata gözlerini Bursa’da açan televizyon ve haber sunucudur. Ülkemizde birçok kişi Buket Aydın’ı şimdilerde de halen görev yaptığı Demirören Medya Grubuna bağlı televizyon kanallarında yaptığı haber bülteni sunuculuğundan ve açık oturum programlarının moderatörlüğünden tanıyor. Hatta son yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı mülakatta Kılıçdaroğlu’nun büyük şehirleri biz kazanacağız şeklinde yaptığı açıklama sonrasında uzunca bir süre attığı kahkahalarla da gündemi epeyce meşgul etmişti.

Buket Aydın Kimdir? Nereli? Yaşı?

Buket Aydın aslında habercilik konusunda bir lisans eğitimi almamıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Lisansüstü eğitimini yine aynı alanda Atilla İlhan’ın şiirleri üzerine yaptığı çalışma ile tamamlamıştır. Televizyona ilgisi olan Buket Aydın spikerlik ve sunuculuk eğitimini Kadıköy’de bulunan bir eğitim merkezinde aldı ve buradan iyi bir dereceyle mezun oldu. Kanaltürk televizyonu ile başlayan televizyonculuk hikayesi CNN Türk, TRT Türk, NTV, Kanal D ile devam etmiş son durak olarak Buket Aydın Haber Global’i tercih etmiştir. Halen bu kanalda haber programı yapan Aydın aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesinde de öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Buket Aydın bu yazının kaleme alındığı 11 Hizaran 2021 tarihi itibariyle 36 yaşındadır.

Buket Aydın Evi Nerede – Nerede Oturuyor?

Buket Aydın’ın evinin nerede olduğuna ilişkin elimizde somut bir bilgi olmamakla birlikte işinin İstanbul’da olması nedeniyle burada ikamet ettiğini düşünüyoruz. Zaman zaman sosyal medya hesaplarından evini ve ev hallerini de paylaşmayı ihmal etmeyen Buket Aydın’ın evi nerede ve nerede oturuyor soruları şimdilik yanıtsız.

Ayrıca Bakınız.  Dilan Çiçek Deniz kimdir? Nerede oturuyor?

Buket Aydın Evli Mi?

Buket Aydın 2013 yılında iş adamı Erce Baykal’la evlenmiştir. 13 Mayıs 2020 tarihinde, eşi Baykal’dan tek celsede boşanmıştır. Halen bekar olduğu bilinen Buket Aydın’ın bir sevgilisinin olup olmadığı ise bilinmemektedir.Cevap bırakın