Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Burak Özçivit evi nerede? Nerede oturuyor?

Burak Özçivit kimdir? Burak Özçivit ev adresi, Burak Özçivit nerede yaşıyor?, Burak Özçivit istanbul’un neresinde oturuyor? diye merak ediyorsanız eğer hemen cevap verelim.. Burak Özçivit, bu sezonda TRT1 ekranlarında oynayan Kuruluş Osman isimli dizide rol almaktadır. Ekranlarının sevilen yüzü Burak Özçivit izleyicisi tarafından oldukça beğenilerek izleniyor. Peki Burak Özçivit nerede oturuyor?. Peki Burak Özçivit kaç yaşında? tüm bunlar hakkında size detaylı bilgi yazımızın açıklama kısmında..

Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit 29 Haziran’da gerçekleşen düğünlerinden evvel İstinye’de bir dairede oturuyordu. Burak Özçivit, Acakent’ten 15 bin TL’ye villa kiraladı.
Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit 29 Haziran’da gerçekleşen düğünlerinden evvel İstinye’de bir dairede oturuyordu. Bu ev Fahriye Evcene aitti. Çift, Beykoz-Acarkent’ten 4 katlı, bahçeli ve havuzlu bir villa kiraladı. Aylık 15 bin TL ödeyecekleri lüks villaya önümüzdeki günlerde taşınacaklar.
Posta Gazetesi’nin haberine göre, Çift yeni evleri içinde mobilya siparişi verdi. Fahriye Evcen yakınlarına ”Uzun bir süredir bahçe içinde villa hayal ediyordum. Burak bana büyük süpriz yaptıç Beğendiğim evi benden habersiz kiraladı” dedi.
Burak Özçivit Doğum Günü Ne Zaman?
Burak Özçivit Nereli?
Ayrıca Bakınız.  Müge Anlının evi nerede? Nerede oturuyor?


Cevap bırakın