Burak Özçivit’ten eşi Fahriye Evcen’e gül jesti!

0

Dondurma yemek için arabayla Bebek Sahiline inen çift, trafiğe tıkanınca Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen’e çiçek aldı. Eşi Fahriye Evcen ile …

Dondurma yemek için arabayla Bebek Sahiline inen çift, trafiğe tıkanınca Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen’e çiçek aldı.

Eşi Fahriye Evcen ile romantik bir akşam geçirmek için kendilerini sahile atan çift, trafikte sıkıştı kaldı. Arabanın çevresini çiçek satıcıları sarınca eşi Evcen’e bir demet gül alan Özçivit çiçekçilere 100 TL verdi.

KARAN BEBEĞİN KAZAĞI ÇOK KONUŞULMUŞTU

2017 senesinde oyuncu Burak Özçivit ile nikah masasına oturan Fahriye Evcen, 2019 senesinde ise evliliklerinin ilk meyvesi Karan’ı kucaklarına aldı. Sosyal paylaşım sitesiyı son zamanlarda sıklıkla kullanan Evcen, oğlu Karan ile olan resimlerına bir yenisini ekledi. 5 tane ardı sıra fotoğraf paylaşan ünlü oyuncuya beğeni ve yorum yağdı. Fotoğraf dakikalar içinde yarım milyon beğeni aldı. Hayranları her zamanki gibi Karan’ın elbiselerinin fiyatını ve markasını merak etti. Karan’ın üstündeki çocuk kazağının fiyatı 49.99 TL ZARA markası olduğu bilgisine ulaşıldı.

KARAN’IN REKLAM TEKLİFLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Burak Özçivit set çıkışında ailesiyle birlikte Etiler’de yemek yedi. Oğulları Karan Özçivit ile mekan çıkışında görüntülenen ünlü çift magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti. Basında konuşulan “Fahriye Evcen’in set kaideleri” başlıklı haberlerin doğru olmadığını söyleyen Evcen, “öyle şartlarım yok” demekle yetindi.

Karan bebeğe gelen reklam teklifleri için Evcen, “Henüz çok küçük böyle bir şeye ihtiyacımız yok” diyerek son noktayı koydu. Bunun yanısıra Karan bebeğin giyim tarzının büyük ilgi gördüğü söylenilince Evcen, oğlunu kendi zevkine göre giydirdiğini sözlerine ekledi

Sosyal paylaşım sitesinın favori çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğulları Karan bebek için okul araştırmasına girildi. El birliğiyle daha şimdiden okul arayan çiftten Burak Özçivit, ”Fahriye onun araştırmasını çok iyi yapıyor. Hazırlıklara başladı. Bir yaşında olmasına karşın önden yapılıyormuş. Bizim dönemimizde öyle bir şey yoktu ama tabii çağ değişiyor, bu devir öyle bir devir” dedi.

Ayrıca Bakınız.  Gönül Dağı dizisi konusu nedir?

UNUTKANLIĞI HERKESİN DİLİNE DÜŞTÜ!

Sosyal paylaşım sitesi kullanıcı kullanıcı hesabını aktif olarak kullanan Fahriye Evcen, son olarak yeni aldığı elbiselerle nesnellere poz verdi. Evcen’in yeni aldığı gömleğinin etiketini çıkarmaması takipçilerini gözünden kaçmadı.

Salgın sebebiyle hijyen kaidelerina daha fazla dikkat edildiği son zamanlarda yıkamadan elbise giyen Evcen, fiyat etiketini unutunca “Elbisein etiketi üstünde kalmış. Covid-19 salgını sürerken elbisei yıkamadan mı giydin?” yorumlarına maruz kaldı.

Bunun yanı sıra güzel oyuncunun resimlerı daha 1 saat olmadan 350 binden çok beğeni aldı.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT’İN EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?


Cevap bırakın