Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Burak Sergen Kimdir, Evi Nerede, Kaç Yaşında, Kiminle Evli

Burak Sergen Kimdir, Evi Nerede, Kaç Yaşında, Kiminle Evli, Çocukları, Kaç Yaşında, Dizi, Tiyatro, Filmleri

Sinema ve tiyatro oyuncusu Burak Sergen yakalandığı Koronavirüs nedeniyle uzun süredir tedavi altındaydı. Tedavi sürecinde çok zorluk yaşadığı yakınları tarafından sosyal medya üzerinden duyurulan Burak Sergen’in sağlık durumuna ilişkin son durum bugün açıklandı. Yapılan açıklamada yoğun bakımdan çıktığı belirtilen Burak Sergen’in normal odaya alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği, tedavisinin devam ettiği belirtildi. Peki Burak Sergen Kimdir? Burak Sergen Evi Nerede? Burak Sergen Kaç Yaşında? Kimin Oğlu? Kimin Ağabeyi? ve Kiminle Evli? Eminim ki birçoğunuz bu soruların yanıtlarını merak ediyorsunuz.

Burak Sergen Kimdir
Burak Sergen Kimdir

Burak Sergen Kimdir?

Tam adı Burak Reis Sergen olan Burak Sergen 9 Şubat 1961 Ankara doğumludur. Sanatçı Semih Sergen’in oğlu olan Burak Sergen hepinizin de çok yakından tanıdığı tiyatro, sinema ve seslendirme sanatçısı Toprak Sergen’in de ağabeyidir. Ankara Devlet Konservatuarında sanat eğitimini 1984 yılında tamamlamıştır. Mezuniyet sonrasında devlet tiyatrolarına atanan Burak Sergen staj sürecini Bursa Devlet Tiyatrosunda geçirdi. Stajı sonrasında Ankara Devlet Tiyatrosu’na geçiş yaptı. Devlet tiyatrolarında oyuncu ve sanatçı olmanın yanı sıra farklı düzeylerde yöneticilik görevlerinde de bulundu. Ülkemizin birçok üniversitesinde öğretim elemanı olarak görev yaptı.

Burak Sergen Kiminle Evli?

Burak Sergen 1999-2018 yılları arasında Işıl Sergen ile evli kalmıştır. 2018 yılında boşanmıştır ve halen bekardır. Fakat hayatında bir kız arkadaşının olduğu bilinmektedir. Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarına ilişkin açıklamaları da çoğunlukla Burak Sergen’in kız arkadaşı ve nişanlısı Nihan Ünsal yapmaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Vera ne demek? Vera isminin anlamı
Burak Sergen Evi Nerede
Burak Sergen Evi Nerede

Burak Sergenin Çocukları

Burak Sergen’in Cansın Sergen isminde bir oğlu vardır. Koronavirüs rahatsızlığına bağlı entübenin sona erdiği bilgisi de Burak Sergen’in oğlu Cansın Sergen tarafından kamuoyuna duyurulmuştur.

Burak Sergenin Evi Nerede

Burak Sergen’de diğer birçok sanatçı gibi İstanbul’da ikamet etmektedir. Yaşantılarının çok büyük bir bölümünü yoğun set çalışmalarıyla geçirmeleri ve özellikle film ve dizilerin büyük bir bölümünün de İstanbul’da çekiliyor olması Burak Sergen’in de evinin İstanbul olarak tercih etmesine neden olmuştur.

Burak Sergen Kaç Yaşında

9 Şubat 1961 doğumlu olan Burak Sergen 12 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 60 yaşındadır.

Burak Sergen birçok tiyatro, dizi ve filmde de rol almıştır. Burak Sergen’in hangi tiyatro, dizi ve filmde rol aldığını merak edenler için wikipedia’yı ziyaret etmelerini tavsiye ederim.

Burak Sergenin Sağlık Durumu

Koronavirüse yakalanan ve uzun süredir entübe olan Burak Sergen’in entübeden çıkarıldığı ve sağlık durumunun iyiye gittiğinin, servise alındığı açıklandı.

Kaynak: tr.wikipedia.

 Cevap bırakın