Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Cellat36 Özgür Deniz Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2021-2022

Cellat36 Özgür Deniz Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2021-2022

Sosyal medya araçlarının hayatımıza girmesiyle birlikte tüm yaşantımızın olmazsa olmaz enstrümanlarından birisi haline geldi. Artık gündelik yaşantı için sayabileceğiniz ihtiyaç listesine Facebook, Twitter, Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformlarını da ekleyebiliriz. Bu durum doğal olarak başka beğeniler, ünlüler ve fenomenleri de yanında getirdi, hayatımıza dahil etti. Dünler de beyaz camın veya perdenin üzerinde gördüğümüz ve hayran olduğumuz ünlüler artık şimdilerde bu platformlarda boy gösteriyor. Bu ünlülerin birisi de TikTok’ta içerik üreten ve çok sayıda takipçisi olan Cellat36 takma isimli Özgür Deniz. Bu yazımızda Cellat36 Özgür Deniz Nerede Oturuyor, Özgür Deniz Evi Nerede, Özgür Deniz Nerede Yaşıyor ve Gerçekte Kimdir sorularının yanıtı vereceğiz. Hepimize şimdiden iyi okumalar.

Cellat36 Özgür Deniz Kimdir Gerçek Adı Ne
Cellat36 Özgür Deniz Kimdir Gerçek Adı Ne

Cellat36 Gerçek Adı Nedir?

Cellat36 TikTok Platformunda kendisini takma adıyla tanıtan fenomenlerden birisi. Ne yazık ki yeni dünyanın en önemli sorunlarından birisi de belki de bu. Kendimize olmak istediğimiz bir kişi hüvviyeti tanımlıyor ve bu kişiye dönüştükten sonra o kişiye verdiğimiz takma bir isimle insanların hayatında yer ediniyoruz. Bu durum Cellat36 takma isimli fenomen için geçerli midir bilinmez ama Cellat36 takma adını kullanan kişinin gerçek ismi Özgür Deniz

Cellat36 Özgür Deniz Kimdir?

5 Haziran 1999 doğumlu olan Özgür Deniz (cellat36) Kars, Sarıkamış doğumludur ve şu an Eskişehir‘de yaşıyor. 1.85 boyunda olan Özgür, İkizler burcudur.

Cellat36 Özgür Deniz Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Cellat36 olarak bilinen Özgür Deniz’in Eskişehir’de oturduğu ve yaşadığı biliniyor. Evi nerede konusunda detaylı bilgi olmamakla birlikte sosyal medya hesabı üzerinden aşağıdaki videoyu paylaşmış ve evinin görüntülerini takipçilerine iletmişti.

Ayrıca Bakınız.  İrem Derici Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

https://www.tiktok.com/@cellat36Cevap bırakın