Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Davetiye modelleri 2020

Davetiye modelleri 2020, Davetiyeler için de artık değişik ve dikkat çekici tasarımlar kullanılıyor. Sevdikleri bireyleri düğün, nişan, kına gecesi vb. organizasyonlarına davet etmek isteyen bireyler, bu farklı davetiye modellerini seçiyorlar. Peki bir davetiyede olması gereken mutlak özellikler nelerdir? 2020 davetiye modelleri nelerdir? suallerın yanıtı haberimizde.

Davetiye; düğün, nişan, kına gecesi vb. törenlerde davetlileri konuk etmek için hazırlanan kısa mektuplardır. son zamanlarda davetiyeler için değişik tasarım ve detaylar uygulanıyor. Artık kişiler davetiyelerini cam olarak tasarlanıp üzerine fotoğraf eklenebiliyor. Lakin modeli ve tasarımı her ne olursa olsun bir davetiyede muhakkak olması gereken detaylar şöyledir:

– Yazılar kısa ve net olmalıdır. Anlaşılır cümleler kullanılmalıdır.

– Davetin yer, zaman ve zamanı açık bir biçimde belirtilmelidir.

– Yazım dilinin saygı dili çerçevesinde olması gerekir.

– Davet eden kişinin adının belirtilmesi gerekir.

Artık yalnızca düğün ve nişan gibi organizasyonlar için tercih edilen davetiyelerde 2020 modellerini sizler için biraraya getirdik:

DÜĞÜN DAVETİYESİ MODELLERİ

ELİTE DAVETİYE: 53 TL

ELİTE DAVETİYE: 95 TL

ELİTE DAVETİYE: 117 TL

ELİTE DAVETİYE: 152 TL

MİRA DAVETİYE: 187 TL

GELİN DAVETİYESİ – TANE: 2.63 TL

İNCİ DAVETİYE: 146 TL

İNCİ DAVETİYE: 327 TL

Ayrıca Bakınız.  Dünyanın en iyi plajları


Cevap bırakın