Deniz Yeltekin kimdir? Nerede oturuyor?

0

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Deniz Yeltekin kimdir?, Deniz Yeltekin nereli?, Deniz Yeltekin kaç yaşında?, Deniz Yeltekin nerede oturuyor?, Deniz Yeltekin evi nerede? gibi Deniz Yeltekin ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Deniz Yeltekin ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Peki Deniz Yeltekin kimdir?

Deniz Yeltekin, ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 19.06.2007 (13 yaşında) dadır. 1.65 cm boyunda olan Deniz Yeltekin, kilosuda 60 kg kilogramdır. Deniz Yeltekin burcunu merak edenler için altını çizelim ki Deniz Yeltekin İkizler burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Deniz Yeltekin, meslek hayatını ise şuan Oyuncu olarak devam ettirmektedir.

Deniz Yeltekin Instagram, Deniz Yeltekin Sosyal paylaşım platformu Twitter, Deniz Yeltekin Sosyal paylaşım sitesi Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Deniz Yeltekin Nerede yaşıyor?

Deniz Yeltekin nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Peki Deniz Yeltekin kaç yaşında?

Deniz Yeltekin şu an 19.06.2007 (13 yaşında) dadır.

Peki Deniz Yeltekin nereli?

Deniz Yeltekin Memleketi

Deniz Yeltekin ile ilgili merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2007 senesinin Haziran ayında dünyaya gözlerini açan Deniz, Okul Drama Kulübü’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Hande Aytar Cast Ajansı bünyesinde oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Boyu 1.65 cm, kilosu 60, göz rengi ela, saç rengi kahverengi, burcu ise ikizler’dir.

Bugüne kadar reklam filmlerinde yer almış en son Sabit Kanca Son Soru isimli sinema filminin oyuncu ekibinde bulunan bulunmuştur.

Ayrıca Bakınız.  Banu Alkan Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Deniz Yeltekin oynadığı sinema filmleri:

2019 – Sabit Kanca Son Soru – ( Bu sinema filminde İsmail Baki Tuncer, Zerrin Sümer, Metin Yıldız ve Fırat Sobutay gibi isimlerde rol almıştır.)

Okul ve 2020 senesinde İş Bankası Maximum babalar günü reklam filmde yer almıştır. Resmi instagram hesabını denizyeltkn ismi ile kullanmaktadır.

Spor: Paten ve Yüzme
Yabancı Dil: İngilizce
Oyunculuk eğitimi: Okul Drama Kulübü
Çaldığı müzik aletleri: Gitar Melodika

Deniz Yeltekin

Sosyal paylaşım sitesi Facebook Hesabı

Bekar

Deniz Yeltekin

Sosyal paylaşım platformu Twitter Hesabı

Bekar

Deniz Yeltekin

Instagram Hesabı

Bekar


Cevap bırakın