Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Dilan Polat Evi Nerede?

Dilan Polat ve Engin Polat Evi Nerede?

Dilan Polat ve eşi Türkiye’nin son dönemde gündeminde fazlasıyla yer tutuyor. Yaşantısı ve sosyal medya platformlarında paylaşmış oldukları videolarla birlikte ün kazanan ikilinin yaşantısı ülkenin önemli bir kesimi tarafından çok yakından takip ediliyordu. Sahip oldukları ekonomik olanaklar insanların dudaklarını uçuklatacak büyüklükte ve şatafatı içerisinde barındırıyordu. Yaşamlarındaki değişimler ise hiçte normal bir farklılaşma olarak da görünmüyordu. Tabi ki bu durum aynı zamanda tartışmaları da içerisinde barındırıyordu. İnsanlar nasıl olabilir de çok kısa bir sürede bu kadar büyük bir servete ülkenin neredeyse sosyo-ekonomik olarak alt sınıfında bulunan bir çift bu kadar çabuk ulaşabilirdi. En nihayetinde yaşananlar da bu sorunun yanıtını ortaya çıkardı.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin evliliği ile başlayan bu hikayeye bakacak olursak. Evliliklerinden hemen sonra Engin Polat’ın babasının ve annesinin Ataşehir ilçesi Yenisahra mahallesindeki sahip oldukları bir gecekonduya taşınıyorlar. Burada yaklaşık 5 yıl süreyle birlikte yaşadıktan sonra hayatları değişmeye başlıyor. Ekonomik olarak ilerleyişleri Dilan Polat’ın doğum fotoğrafçısı olmasıyla başlıyor. Dilan Polat bu işten yavaş yavaş gelir elde etmeye başlıyor. Aslında bu bir değişimin öncüsü gibi görünse de bu süreçte bir sihirli el çifte dokunuyor ve kaynağının neler olduğu bugünlerde gün yüzüne çıkan bir para akışı başlıyor. Bu parayla güzellik merkezi yatırımlarına başlayan çift aynı zamanda bu değişimleri de sosyal medya aracılığıyla toplumun gözleri önüne seriyor. Şatafatlı yaşantılarının neredeyse her anının paylaşıldığı sosyal medyada da çok hızlı bir şekilde ünleniyorlar. Bu ün her geçen daha da artıyor ve artık ikili fenomen oluyor.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftlerinin güzellik merkezi yatırımları birden artmaya başlıyor. Çok sayıda ünlünün de müşterileri olmasıyla birlikte yatırımları da birçok kişi tarafından ilgi görüyor. Hızlı bir şekilde bayileşen güzellik merkezi başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerimizde kendisine yer bulurken aynı zamanda ülkenin her ilinde de açılmaya başlıyor. Hatta Orta Anadolu’nun kendi hallerindeki illerinden Kırşehir’de bile bir bayisi bulunuyor. Bu ekonomik büyüme yaşantılarında büyük bir değişime öncülük ediyor. Engin Polat’ın ailesine ait gecekonduda artık oturmak için hiçbir nedenleri kalmayan çift evlerini de değiştiriyor. Gecekondudan İstanbul Çekmeköy’de bulunan devasa bir villaya artık taşınma vakti geliyor ve taşınıyorlar. Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin hayatlarındaki bu ekonomik değişim sadece kendilerini değil aynı zamanda ailelerini de etkiliyor ve yıllarca beraber gecekonduda yaşadıkları Engin Polat’ın anne ve babası da İstanbul Sancaktepe’de bulunan bir villaya taşınıyor.

Ayrıca Bakınız.  Hande Erçel Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Yaşıyor Kimdir? Kaç Yaşında?Cevap bırakın