Doğduğun Ev Kaderindir kimin gerçek hikayesi?

0

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un üstüne aldığı Doğduğu Ev Kaderindir dizisinde nefes kesen anlar yaşandı. TV8 ekranlarının …

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un üstüne aldığı Doğduğu Ev Kaderindir dizisinde nefes kesen anlar yaşandı.

TV8 ekranlarının heyecanla beklenen dizisi Doğduğu Ev Kaderindir, dün akşam 2. yeni bölümüyle ekrana geldi. Zeynep ve Mehdi’nin aşkını konu alan dizinin dün akşamki bölümünün final sahnesinde herkesi şoke eden bir olay yaşandı.

Dizide Müjgan’ı oynayan Zeynep Kumral ve Burhan karakterini canlandıran Teoman Kumbaracıbaş’ın diziye veda edip etmeyeceği yeni bölümle belli olacak.

SÜRPRİZ TRANSFER!

Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’u buluşturan Doğduğun Ev Kaderindir’in dizisinin ekran macerası tüm hızıyla sürüyor. Eylem Canpolat’ın yazdığı dizinin ekibine 18. kısımda Ayşe Akın katılacak. Sevilen dizinin ana kadrosuna bu sezon Engin Öztürk de katılmıştı.

HANGİ YAPIMCI BU DİZİYİ ÇEKİYOR?

İbrahim Çelikkol’un ‘Mehdi’, Demet Özdemir’in ise ‘Zeynep’ rolüne hayat verdiği dizide, hayatın baştan kötü davrandığı bu iki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak ve zorlu bir aşkın efsanesi ekranlara taşıyan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi son zamanda yükselen yapım şirketlerinden olan OG Medya 2020 tarafından üstlenildi.

“DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR” DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? NEREDE ÇEKİYOR?

İlk bölümü paylaşılan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi İstanbul’da çekiliyor. Pier Loti mekanlarında yapılan çekimler seyircilerin çok seveceği manzaraları yanında getirecek. Eyüp Sultan ve Pier Loti arasındaki mekanlarda çekilecek olan bazı sahneleri için özel efektlerinde kullanılacağı dizide asıl çekimler ise Beykoz’da yapılacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİ HANGİ KİTAPTAN UYARLANMIŞ?

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrol oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başlarken “gerçek bir hayat hikayesi” yazısından dolayı herkesi ekranları başına toplamıştı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından bir araya getirilen Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı ‘Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanıyor.

Ayrıca Bakınız.  Adele Kadınlara Kitap Tavsiyesinde Bulundu

Camdaki Kız kitabının yazarı Gülseren Budayıcıoğlu’ndan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle alakalı açıklama:

“Sevgili Dostlarım,

Aylardır üstünde uğraştığımız “Doğduğun Ev Kaderindir” adlı dizi nihayet yarın akşam TV 8’de ekranlara geliyor. Hüzünlü, hüzünlü olduğu kadar da hayatın içinden bir hikayesi var. Biliyorsunuz zaten gerçek bir hikayeden televizyona uyarlandı. Senaryo çok ama çok gerçek ve çok duygulu olsun istedim. Senaristimiz Eylem Canpolat öyle çok çalıştı, ortaya öyle bir bölüm çıkardı ki, ön izlemede gözyaşlarımı tutamadım. Karakterler de mükemmel olmuş. Umarım bir süre sonra karakterlerde kendinizi bulursunuz.

Çok sevgilerimle…

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu”

Doğduğun Ev Kaderindir kimin gerçek hikayesi,
Doğduğun Ev Kaderindir konusu nedir,
Doğduğun ev kaderindir konusu ekşi,
Doğduğun Ev Kaderindir kitabı özeti,
Doğduğun Ev Kaderindir sonu nasıl Bitiyor,
Doğduğun Ev Kaderindir Sonu,
Doğduğun Ev Kaderindir sonunda ne oluyor,
Doğduğun Ev Kaderindir sonunda ne olacak,


Cevap bırakın