Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Eda Ece Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Eda Ece Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Eda Ece son dönemin en önemli televizyon yıldızlarından birisi. Son dönemde aldığı rollerle ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Ece 20 Haziran 1990 yılında dünyaya İstanbul’da gözlerini açıyor. Aslında geçmişte uygulanan sanatçıların ismini değiştirmesi veya kısaltması geleneğine uyan Ece’nin asıl ismi Eda Ece Uzunalioğlu’dur. Sanat camiasının biraz alaylısı olan Eda Ece lise eğitimini Şişli Terakki Lisesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Psikoloji üzerine Bilgi Üniversitesi’nde tamamlıyor. Öğrenim hayatı boyunca hep sanata yakın ilgi duyan ve okullarda oynanan tiyatrolarda rol alan güzel oyuncunun keşfedilmesi Tümay Özokur’un böyle bir oyunu izlemesiyle oluyor.

Eda Ece Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021 2022
Eda Ece Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021 2022

Eda Ece 2011 yılında Pis Yedili dizisiyle televizyonda kendisine yer buluyor. Cimbom karakteriyle çok beğenilen oyuncu 2013 yılında “Beni Böyle Sev” adlı dizide Zeynep Çamcı, Eda Ece ayrıca 2013 yılında “Kızım İçin” adlı sinema filminde Yetkin Dikinciler ve İnci Türkay ile birlikte yer aldı. 2015 yılında başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince’nin rol aldığı “İlişki Durumu: Karışık” adlı dizide Ceren rolüne hayat verdi. 2016 yılında ise senaristliğini Gupse Özay’ın yaptığı “Görümce” filminde yer aldı. Son olarak Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma isimli dizide rol aldı.

Eda Ece Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede?

Etiler’den Ulus’a taşınan Eda Ece, burada kiraladığı daireyi satın almaya karar verdi. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; güzel oyuncu Allan Hakko, Mustafa Sandal, Osman Çarmıklı ve Yasemin Aloğlu gibi isimlerle komşu oldu.

Siteyi, nezihliği, çeşitli sporların yapılabildiği kulübü ve concierge hizmetiyle çok beğenen güzel oyuncu, oturduğu dairenin sahibi oldu.

Ayrıca Bakınız.  Aslı Güler Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

Rol aldığı diziyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Eda Ece böylelikle gayrimenkul yatırımı yapmış oldu.

Eda Ece hakkında daha fazla bilgi almak için https://tr.wikipedia.org/wiki/Eda_Ece ziyaret edebilirsiniz.Cevap bırakın