Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Elif Atalay kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Elif Atalay kimdir?, Elif Atalay nereli?, Elif Atalay kaç yaşında?, Elif Atalay nerede oturuyor?, Elif Atalay evi nerede? gibi Elif Atalay ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Elif Atalay ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Peki Elif Atalay kimdir?

Elif Atalay , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için
01.01.2003 (18 yaşında) dadır.
1.58 cm boyunda olan
Elif Atalay , kilosuda
49 kg kilogramdır.
Elif Atalay burcunu merak edenler için altını çizelim ki
Elif Atalay
burcundandır.
Öğrenimini tamamlayan
Elif Atalay , meslek hayatını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Elif Atalay Instagram,
Elif Atalay Twitter
,
Elif Atalay Facebook
adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Elif Atalay Nerede yaşıyor?

Elif Atalay nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Peki Elif Atalay kaç yaşında?

Elif Atalay şu an
01.01.2003 (18 yaşında) dadır.

Peki Elif Atalay nereli?

Elif Atalay Memleketi

Elif Atalay ile ilgili merak edilen soruların yanıtları. Kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 senesinde dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu İstanbul doğumludur. Lakin halen baba aracılığıyla aslen nereli olduğu ve ailesi ile alakalı ile ilgili bilgilere ulaşılamamıştır. Yasemin Özbudun Yasemin Özbudun Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Boyu 1.58 cm, kilosu ise 49.

Elif Atalay Işık Okulları Ispar Kule Lisesi’nde eğitim almıştır. Ayrıca Işık Okulları Tiyatro Kulübü’nde tiyatro dersleri de alan güzel isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Gecenin Kraliçesi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra, Tosun Paşa, Atatürk’ün Işığında ve Sınava Doğru gibi oyunlarda yer almıştır.

En son 2021 senesinde, Acun Ilıcalı’nın açmış olduğu Exxen Platformunda yayına giren Yetiş Zeynep adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de 6 çocuk bunun bunun yanında, Keremcem, Aslı Bekiroğlu ve Ece Dizdar gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır.

Elif Atalay oynadığı diziler:

2021 – Yetiş Zeynep (Güneş)
2016 – Gecenin Kraliçesi

Tiyatro Oyunları:

Tosun Paşa
Atatürk’ün Işığında
Sınava Doğru

Eğitim hayatı:

Işık Okulları Ispartakule Lisesi
Işık Okulları Tiyatro Kulubü

Resmi instagram hesabını elifatalay4 ismi ile kullanan güzel ismin günümüz itibariyle 7b civarında takipçisi yer alıyor. Elif Atalay’ın takipçi sayısının bunun yanında hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Peygamber Efendimizin kabri nerede? Doğduğu ev neresi?


Cevap bırakın