Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

En güzel tesettür abiye modelleri!

2020-21 senesinde tesettür modasında en çok beğenilen ve tercih edilen abiye modelleri gösterişli olmalarının yanı sıra çok şık ve farklı kesim modellerle büyülemeye devam etmekte. Soğuk kış günlerinde düğün, nişan, söz gibi özel günlerde şıklığınıza şıklık katacak birbirinden güzel abiyeleri modellerini inceledik. Gelin hep beraber kış mevsiminde giyebileceğiniz birbirinden güzel abiye modelleri inceleyelim:

Kış mevsiminde tesettüre uygun olan birbirinden güzel elbise modellerini tercih ederek şıklığınızı koruyabilirsiniz. Kış mevsiminde tesettür elbise tercih ederken dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunuyor. Özel günlerde davetlerde giyebileceğiniz son zamanlarda birbirinden güzel renkli ve şık tasarımlardan bulunuyor. Abiye elbiseler deyince hepimizin aklına çeşit çeşit renkler geliyor. Her renk abiye modelleri tasarlansa da pembeler, sarılar, ekrular, somonlar daha çok tercih ediliyor. Ama bu yıl kış mevsiminde bu siyah, askeri yeşil, mor, bordo, saks mavisi, mercan gibi daha koyu renkleri de seçmeniz mümkün. Elbise seçimini yaptıktan sonra mutlaka şal ya da eşarbınızı elbisenizle uyumlu olacak biçimde seçin. Eğer abiyeyi koyu renk seçerseniz, şal ya da eşarbı kontrast olarak yaz tonlarına seçmenin gerekir. Kış mevsiminde de tesettür giyim tarzına uygun bir görünüm sergileyerek şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Kış düğünleri için giyebileceğiniz en güzel tesettür abiye modelleri nelerdir? Hep beraber inceleyelim:

KIŞ MEVSİMİNDE GİYEBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL TESETTÜR ABİYE MODELLERİ

Çok şık, ve çok lüks dediğimiz mekânlarda yapılan davetlerde kışlık tesettür abiyeler biraz daha gösterişli olabiliyor. Tesettür giyim tarzınıza uygun biçimde, bedeninize yakışacak güzel olan bu kesim abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Şifon tesettür abiyelerde de sayısız renk ve renk tonu kullanılabiliyor. Özellikle kişinin ten rengine uygun olarak pek çok değişik renk tercih edilebilir. Lakin şifon elbiseleri yaz ve bahar rüzgârları estiriyor olması, daha çok yaz renklerini akla getiriyor.

Ayrıca Bakınız.  Jilet nasıl kullanılır? Jiletle özel bölge nasıl alınır?

Gri, özellikle tesettür giyimde sıkça tercih edilen bir renklerden biri. Hem kolay kombinlenebiliyor olması, hem de şık ve hemen hemen her ten rengine uyum sağlayabilmesi bu rengi son zamanlarda ön plana çıkıyor.

2020-21 abiye kreasyonunda en çok pastel tonlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda şifon tesettür abiye modellerinde canlı renklere de çokça yer veriliyor.Cevap bırakın