Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

En kolay çocuk saç modelleri

Okula giderken her gün çocuğunuzun saçını ne yapacağım derdiyle başbaşaysanız, yapımı hem kolay hem de hoş duran trend okul saç modellerine bakabilirsiniz! Evde yapılabilecek çocuk saç modellerini sizler için biraraya getirdik. Pratik ve kolay okul saç modelleri! Çocuklar için en güzel okul saç modelleri nasıl yapılır? Evde pratik örgü modelleri ile Uzun ve kısa saç modellerine özel yapılabilecek çocuk örgü modelleri…

Eğitim öğretim döneminin açılmasıyla birlikte talebeler için okul maratonu başladı. Hem velileri hem de talebeleri yakın zamandan ilgilendiren bir konu olan okul hayatında çocuğun derslerinin başarılı olabilmesi için okulu sevmesi ve alışması gerekir. Bunun için okula hazırlık süreci çok mühimdir. Çocuğun okula gitmek için heyecanlanması, dostlarıyla vakit geçireceği için mutlu olması gerekirken ailenin gösterdiği baskılı davranışlar çocuğu hepten okuldan soğutup uzaklaştırabilir. Kimi ailelerde bu süreç kolaylıkla atlatılabiliyor iken kimilerinde biraz daha uğraştırıcı olunabiliyor. Bu gibi durumların yaşanmaması için lüzumlu önlemler alınmalı, okul hayatı sevdirilmelidir. Bunun için okul araç-gereçlerinden tutun okula giderken hazırlanmasına kadar yanında olduğunuzu hissettirerek, heyecanlanmasını sağlayabilirsiniz. Kız ve erkek çocuklarında okula giderken kolay ve pratik bir biçimde yapabileceğiniz okul saç modellerini sizlere biraraya getirdik. Yapması basit olan okul saç modelleri ile çocuğunuzu hem heveslendirebilir hem de okula güzel bir biçimde gitmesini sağlayabilirsiniz. Evde çocuğunuza yapabileceğiniz okul saç modelleri neler? Okula yeni başlayanlar için pratik saç modelleri…

EVDE YAPILABİLECEK SAÇ MODELLERİ NELER?

OKUL İÇİN KOLAY ÇOCUK SAÇ MODELLERİ

1- BOĞUMLU AT KUYRUĞU/ ÖRGÜ MODEL AT KUYRUĞU

Yapması çok basit olan bu iki saç modeli, hem zamandan tasarruf etmenizi sağlarken hem de hoş bir görünüm kazanmaya yararlı olur. Uzun saç modellerine daha çok yakışacak bir model olan at kuyruğunda gereksiniminiz olacak tek şey lastikli tokalar. Belirli aralıklarla pek çok bağlayacağınız boğumlu at kuyruğu modeli, örgüyle uğraşmak istemeyenler için en ideali.

Ayrıca Bakınız.  Yeni Mercedes SL AMG Resimleri

Boğumlu at kuyruğu tercih edilmeyecekse iki yandan balık sırtı örgü girişiyle başlayıp at kuyruğuna başlayacağınız saç modeli çocuğunuzu oldukça havalı gösterecek!

2- EN KOLAY VE SÜRATLİ ÇİFT ÖRGÜ MODELİ

Saçı ortadan ikiye ayırıp yüksekten toplayacağınız 2 at kuyruğunu çift örgü modeli ile şahlandırabilirsiniz. Çok basit bir örgü modeli olan çift örgüde tek bir at kuyruğunu ikiye ayırıp birbirine dolayarak halat görünümü verin. İşte çok kolay bir örgü saç modeli!

3- ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ SAÇ MODELİ

Balık sırt örgü serisini iki farklı biçimde kullanabileceğiniz modelleri sizlere biraraya getirdik. Saçları ortadan ayırıp düz balık sırtı örgü serisini olduğu gibi kullanabilir iken dilerseniz iki balık sırtından birini yana bağlayarak da faydalanabilirsiniz.

4- ÇOCUKLAR İÇİN TOPUZ SAÇ MODELİ

Uzun saçların enseye değmeyip rahatsızlık vermemesi ya da sıcakta terletmemesi için kullanabileceğiniz en kolay saç modeli topuzdur. Sıradan topuz modelleri yerine örgü ile çevreleyebilir, daha farklı bir görünüm kazanmaya yardımcı olabilirsiniz.

OKUL İÇİN EN ÇOK BEĞENİLEN SAÇ MODELLERİCevap bırakın