Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Esenler’de, mağaza çalışanı kadını taciz etti!

Esenler’de mağazaya müşteri olarak gelen Fas uyruklu bir kişi, mağaza çalışanı kadının evvel öptü sonra taciz etmeye çalıştı. “Tekrar geleceğim” diyen şahıs, mağaza çalışanları tarafından yakalanıp polis teslime edilirken kişiyin tacizde yer aldığı anlar anbean kamera ile belirtildi.

ÖNCE ÖPTÜ SONRA TACİZ ETTİ

Olay Cumartesi günü saat 12.40 saatlerinde Atışalanı Caddesi üstünde yer alan bir iç giyim mağazasında yaşandı. İddialara göre Fas uyruklu Ahmed El G. isimli kişi mağazaya müşteri olarak geldi. Fas uyruklu şahıs mağaza çalışanı Esra K’ya birkaç elbise sordu. O sırada elbiselere bakan Fas uyruklu El G. mağaza çalışanı Esra K’yı öpmek istedi. Ne olduğunu anlamayan genç kadın, kendini geri çekti. Ödemeyi yapan El G., bir süre daha mağaza çalışanıyla sohbet etmek istedikten sonra Esra K’ya fiziki tacizde bulundu. El G, sonra tekrar geleceğini söyleyerek mağazadan ayrıldı. Şok olan mağaza çalışanı iş yeri sahibini arayarak durumu anlattı. Dükkana gelen iş yeri sahibi Hasan Uygun tacizciyi yakalayarak polise teslim etti.

‘SAKİN OL, SEN ÇOK GÜZELSİN’ DEDİ

O dakikaları anlatan mağaza çalışanı Esra K. ” İlk kez böyle bir şey başıma geldi. Ne yapacağımı şaşırdım. Normal müşteri gibi geldi. Ben de ilgileniyordum. Daha sonra işin ciddiyeti farklı bir boyuta geldi. Dokundu. Saçma sapan konuşmaya başladı. Ne dediğini de tam bilmiyordum. Korktum ne yapacağımı bilemedim. Bağırdım sonra uzaklaştı. Daha sonra ağabeyime belirttim. Yönümü değiştirdim ona çarpmamak istedim. Kasaya geldim malzemeleri poşete koyarken üstüme üstüme geldi. O sırada daha çok dokunmaya başladı. Bana sakin ol sen çok güzelsin ben tekrara geleceğim dedi. Yabancı birisiydi” dedi.

“YAKALAYIP POLİSE TESLİM ETTİM”

Mağaza sahibi Hasan Uygun, “Çalışanımız bizi aradı. Böyle bir olayın olduğunu sözlerine ekledi İnanmadım. Geldim kamera kayıtlarını izledim. Şahsı gördüm. On beş yirmi dakika sonra tekrar geleceğini söylemiş. Kapının önünde bekliyorduk. Yolun karşısından geldiğini gördüm. Gördükten sonra yakaladım ve güvenlik güçlerini aradım. Kendisini emniyete teslim ettim. Türk adaletine güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Bakınız.  Pirinç suda çok beklerse bozulur mu?

O dakikalar KAMERADA

Fas uyruklu kişinin mağaza çalışanını taciz ettiği anlar iş yeri kamerasına yansıdı. Görüntülerde Fas uyruklu şüpheli mağaza çalışanı Esra K’ya bir kaç elbise soruyor. O sırada elbiselere bakan Fas uyruklu El G. mağaza çalışanı genç kadını öpmek istiyor. Ne olduğunu anlamayan Esra K. kendini geri çekiyor. Ödemeyi yapan şüpheli, bir süre daha mağaza çalışanıyla sohbet etmek istedikten sonra Esra K’ya tacizde bulunuyor.

Kaynak: DHACevap bırakın