Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Esenyurt’ta hafriyat kamyonu dehşeti: 1 ölü

İstanbul Esenyurt’ta evine gitmek için yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı adam, hafriyat kamyonunun altında kalarak ezildi. Kamyonun altında bir süre sürüklenen yaşlı adam, olay yerinde feci biçimde yaşamını yitirdi.

Olay, saat 13.00 saatlerinde Doğan Araslı Bulvarı üstünde yaşandı. Alınan bilgiye göre evine gitmekte olan Esat Gökçe (75), bulvar üstünde yolun karşısına geçmek istedi. Bu sırada Gökçe, Mehmet Soylu kontrolündeki 31 JK 4946 plakalı hafriyat kamyonunun altında kaldı. Kamyon altında bir süre sürüklenen Gökçe için olay yerine sağlık personelleri çağrıldı. Sağlık personelleri tarafından kontrol edilen Gökçe’nin hayatını kaybettiği belirlendi.

Polis personelleri ise kamyon sürücüsünü olay yerinde gözaltına aldı. Kaza sebebiyle bulvar üstünde trafik bir sürer dururken, kamyonun altında kalan Gökçe’nin cesedi belediye personelleri tarafından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. – İSTANBUL

Ayrıca Bakınız.  Türkiye kayak merkezleri skipass fiyatları 2021


Cevap bırakın