Eser Yenenler’in evi nerede? Nerede oturuyor?

0
Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler evi nerede?, Eser Yenenler yeni satın aldığı orman evi nerede? gibi araştırmalarınıza hemen yanıt verelim. Bildiğiniz gibi tescilli güzel olan eşi Berfu Yenenler ile geçtiğimiz sene dünya evine girmişti. Kısa süre sonra oğulları Kuzey’i kucaklarına alan ünlü oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti doğa ile iç içe yaşama hayallerini gerçekleştirdi. Son günlerde yaşanan corona virüs ünlü çiftin taşınma kararı almasında etkili olduğunu biliyoruz. Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çekirdek aileleri için daha mutlu olmak için hayal ettikleri evi kavuştu. İşte Eser Yenenler ile Berfu Yenenler’in evi
Eser Yenenler orman evi nerede?
Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, tescilli güzel olan eşi Berfu Yenenler ile geçtiğimiz yıl evlenmişti. Kısa süre sonra oğulları Kuzey’i kucaklarına alan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti doğa ile iç içe yaşama hayallerini gerçekleştirdi.
Son zamanda ortaya çıkan corona virüs ünlü çiftin taşınma kararı almasına neden olmuştu.
Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çekirdek aileleri için hayallerindeki evi buldu. İşte Eser Yenenler ile Berfu Yenenler’in yeni evi…
Şehir merkezinde iki katlı villada oturan ikili ev arayışına girdi. Ünlü çift çok geçmeden hayallerindeki evi buldu!
İstanbul’dan uzak orman içinde bir ev kiralayan ikiliden Berfu Yenenler, taşınma sürecini anlatan ve evi tanıtan bir video çekti.
Eski evlerinden taşınmalarında komşularının da tesiri olduğunu anlatan Berfu Yenenler “4 aydır evden dışarı çıkmıyorduk. Bari gidelim de kendimizi dağa taşa vuralım dedik. Bu evi internetten bulmadık, ev bizi buldu. Eve bir biçimde kavuştuk” dedi.
İstanbul’dan uzaktayız. Bayağı dağlık, ormanlı bahçeli bir yer. Burası bir site gibi, etrafta komşularımız var.
Bizden evvelki konut sahibimiz buraya kümes yapmış. Tavukları varmış. Biz de alacağız. Yakın zamanda ‘organik yumurtaları nasıl topluyorum’ videosu çekeceğim. Umarım bir de minik köpeğimiz olacak.
Evin salonunda verandaya bir kapı açılıyor. Verandadan bahçeye inen merdivenler var…
‘Yemek videolarına hazır olun’
Mutfak tam bir Refika mutfağı… Eski evinki çok ufaktü. Kuzey’in eşyaları gelince sığmamaya başladık. Bu mutfakta yemek videolarına da hazır olun.
Evin bir odası Eser’in çalışma odası olacak. Üst katta yalnızca bir oda ve bir de giyinme odası gibi minik bir alan var…
‘Hayvancılığa başlarsak şaşırmayın’
Sitede keçi, kuzu besleyen kişiler varmış. Yakın zamanda biz de ufak baş, büyük baş hayvancılığa başlarsak şaşırmayın.
Kuzey’in odası
Kuzey’in odası harika olmuş. İnanılmaz güzel. Duvarlarda resimler var.
Evde sauna varmış’
Evde sauna olduğunu kiraladıktan sonra öğrendik. Ve şok olduk. Çünkü hiçbirimizin sauna ile işi yok…
‘Taşınmamız 1 hafta 10 günü bulacak’
2 sene evvel de böyle bir eve bakmıştık ama olmamıştı. Taşınmamız 1 hafta 10 günü bulacak. Bahçeye sebze ekeceğiz ve ağaçlara hamak asacağız.

Eser Yenenler evi nerede

Ayrıca Bakınız.  Şükran Kaymak Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Eser Yenenler yeni evi nerede

Eser Yenenler orman evi nerede

Berfu Yenenler yeni evi nerede

Eser Yenenler yeni evi fiyatı

Berfu Yenenler evi nerede

Eser Yenenler nereye taşındı

Eser Berfu Yenenler yeni evi nerede


Cevap bırakın