Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor?

ATV kanalında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin izleyici kitlesi tarafından merakla izlenen dizinin başrollerini Hızır Çakırbeyli karakteri ile Oktay Kaynarca ve Meryem Çakırbeyli karakteri ile Deniz Çakır canlandırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor? sorusu ise dizinin izleyicileri tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çekimleri İstanbul’da yapılıyor.

Büyük ilgi ile izlenen, yönetmenliğini Onur Tan’ın, senaristliğini Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yaptığı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında en fazla incelenen konular içinde yer alan çekimlerin nerede yapıldığı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için çekim mekanları yönünden bir hayli farklı yerler kullanılmakta. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin nerede çekildiğine dair araştırma yapıldığında genel olarak İstanbul Anadolu yakası civarlarında olduğu görülüyor. Dizinin çekimleri için daha sakin ve yeşil alanlar tercih ediliyor. Bunun sebepleri arasında ise çekimlerin kalabalık nedeni ile aksamaması.

Dizinin en mühim sahneleri için tanıdık bir mekan seçilmiş.

Dizinin en mühim sahnelerinin çekildiği yer olan Hızır Çakırbeyli’nin evi, İstanbul’da Sarıyer’e bağlı Zekeriyaköy’de bulunuyor.

Dizide tüm ciddi kararların alındığı ve izleyicilerini heyecanla ekrana kitleyen masa sahneleri İstanbul Üsküdar’da Hababam Sınıfı Müzesi Adile Sultan Kasrı’nda çekiliyor.

Gizli görüşme ve toplantıların gerçekleştiği, çatışmaların yaşandıği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz galerisi Car Rental: Atatürk mahallesi Bilgi sokak Ataşehir/İstanbul (Brandium AVM Karşısı) adresinde bulunuyor.

Diğer çekim mekanları arasında Altunizade’de. Bakıldığında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimleri İstanbul’da değişik ilçe ve semtlerde yapılıyor. Lakin dizinin yoğun olarak çekimlerinin yapıldığı yerlerin başında Çamlıca ve çevresi geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm nerede çekildi?
Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, konusu ve oyuncuları ile hayranlarını kendine bağlamaya devam etmekte. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son kısımda yaşanan en heyecanlı sahne olan Alparslan’ın Ünal Kaplanı’ı vurduğu yer, yine masa sahneleri için tercih edilen Hababam Sınıfı Müzesi / Adile Sultan Kasrı Altunizade mahallesi, Tophanelioğlu caddesi Üsküdar/İstanbul’da çekildi.

Ayrıca Bakınız.  Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor?

Hızır pes etmek üzere
Alparslan’ın sağ gösterip sol vurarak Ünal Kaplanı’ı öldürmesi dizide bütün dengeleri bozdu. Bir de masanın üçüncü kurucusu öldü sanılan Rüstem’in hayatta olması dizi izleyenlerine bir hayli heyecan katmıştır.

Suzi’nin geri dönmesi ve İlyas’a yakın olması başına bela olacaktır. İstihbarattan Serkan, Hızır Çakırbeyli’nin çevresini iyice sarmış çemberi daraltmıştır. Avni, Mert ve daha sonra İlker’i kendi safına çeker. Çevresinin bu kadar hainle dolu olması ve yeğeninin yaptıkları nedeni Hızır pes etmek üzeredir.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz hızır’ın yeni evi

Edho nerede çekiliyor 2020

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz çiftlik kimin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor 2020

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz villası

Edho fidanlık nerede

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon çekimleri

Eşkiyanın çekildiği çiftlik kiminCevap bırakın