Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Esra Erol evi nerede? Nerede oturuyor?

Evlilik programlarıyla tanınan Esra Erol evi nerede? Esra Erol nerede yaşıyor?, Tecrübeli televizyon sunucusu Esra Erol hakkında sizlere detaylı bilgi vermeye çalıştık. Esra Erol, farklı formattaki bir programla ekran serüvenini devam ettiriyor. Evlilik programı sunmaya Flash Tv ‘de ‘Desti Izdivaç’ adlı programla başlayan Esra Erol, kendi adını taşıyan programda meydana gelen olaylarla ve yaptığı yorumlarla gündemdeki yerini koruyor. Ünlü sunucu sosyal paylaşım sitesini aktif olarak kullanıyo. Peki, Esra Erol kimdir?, eşi kim? İşte Esra Erol’un eşi ve çocukları detaylı bilgiler..
Esra Erol 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’te dünyaya geldi lakin aslen Sinoplu. Babası polis olduğu bilinen Esra Erol’un 4 kardeşi var. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter’dir. İlk-orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamlayan Esra Erol, kız lisesi çini ve seramik mezunu olduktan sonra açık öğretim fakültesini bitirdi. Maltepe Üniversitesi’nden diksiyon-spikerlik kursu alan Esra Erol daha sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.Evlilik programı sunmaya Flash Tv ‘de “Desti Izdivaç”adlı programla başlayan Esra Erol ulusal kanallarda kendi ismini taşıyan evlilik programlarının sunuculuğunu üstlendi. Altın Kelebek En İyi Kadın Sunucu ödülünü almıştır. Ali Özbir ile evlidir. 2 çocuk annesidir.
Ali Özbir ile canlı yayında 2010 senesinde nikah masasına oturdu. Esra Erol’un çocuklarından ilki İdris Ali 23 Temmuz 2011 tarihinde, ikinci oğlu Ömer Erol ise 2017 senesinde dünyaya geldi.

Ali Özbir yaş

Esra Erol nerede oturuyor

Esra Erol kaç kere evlendi

Esra Erol alevimi

Bihter Erol kaç yaşında

Esra Erol kaç yaşında evlendi

Esra Erol nereli

Esra Erol ilk eşi kim

esra erol’un maaşı

Esra Erol nerede yaşıyor

Esra Erol nerede oturuyor 2020

Esra Erol evinden canlı yayın

Ayrıca Bakınız.  Bir zamanlar çukurova nerede çekiliyor?

Esra Erol evi kurşunlandı

Esra Erol programa nasıl hazırlanıyor

Esra Erol ilk eşi kim

Esra Erol nerde oturuyoCevap bırakın