Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Fahriye Evcen kimdir? Burak Özçivit evi nerede?

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, yeni bir beğeni rekoruna imza attı. Evcen, oğlu Karan ile olan resimlerını sosyal paylaşım sitesi hesabından yayınladı. Ortalama 5 fotoğrafı ardı sıra paylaşan Evcen’in gönderisine dakikalar içerisinde yarım milyona yakın beğeni geldi. Beğeniler devam etmekte.

2017 senesinde oyuncu Burak Özçivit ile nikah masasına oturan Fahriye Evcen, 2019 senesinde ise evliliklerinin ilk meyvesi Karan’ı kucaklarına aldı. Sosyal paylaşım sitesiyı son zamanlarda sıklıkla kullanan Evcen, oğlu Karan ile olan resimlerına bir yenisini ekledi. 5 tane ardı sıra fotoğraf paylaşan ünlü oyuncuya beğeni ve yorum yağdı. Dakikalar içinde yarım milyon beğeni aldı.

KARAN’IN REKLAM TEKLİFLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Burak Özçivit set çıkışında ailesiyle birlikte Etiler’de yemek yedi. Oğulları Karan Özçivit ile mekan çıkışında görüntülenen ünlü çift magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti. Basında konuşulan “Fahriye Evcen’in set kaideleri” başlıklı haberlerin doğru olmadığını söyleyen Evcen, “öyle şartlarım yok” demekle yetindi.

Karan bebeğe gelen reklam teklifleri için Evcen, “Henüz çok küçük böyle bir şeye ihtiyacımız yok” diyerek son noktayı koydu. Bunun yanısıra Karan bebeğin giyim tarzının büyük ilgi gördüğü söylenilince Evcen, oğlunu kendi zevkine göre giydirdiğini sözlerine ekledi

Sosyal paylaşım sitesinın favori çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğulları Karan bebek için okul araştırmasına girildi. El birliğiyle daha şimdiden okul arayan çiftten Burak Özçivit, ”Fahriye onun araştırmasını çok iyi yapıyor. Hazırlıklara başladı. Bir yaşında olmasına karşın önden yapılıyormuş. Bizim dönemimizde öyle bir şey yoktu ama tabii çağ değişiyor, bu devir öyle bir devir” dedi.

UNUTKANLIĞI HERKESİN DİLİNE DÜŞTÜ!

Sosyal paylaşım sitesi kullanıcı kullanıcı hesabını aktif olarak kullanan Fahriye Evcen, son olarak yeni aldığı elbiselerle nesnellere poz verdi. Evcen’in yeni aldığı gömleğinin etiketini çıkarmaması takipçilerini gözünden kaçmadı.

Ayrıca Bakınız.  Eser Yenenler'in evi nerede? Nerede oturuyor?

Salgın sebebiyle hijyen kaidelerina daha fazla dikkat edildiği son zamanlarda yıkamadan elbise giyen Evcen, fiyat etiketini unutunca “Elbisein etiketi üstünde kalmış. Covid-19 salgını sürerken elbisei yıkamadan mı giydin?” yorumlarına maruz kaldı.

Bunun yanı sıra güzel oyuncunun resimlerı daha 1 saat olmadan 350 binden çok beğeni aldı.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT’İN EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?Cevap bırakın