Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Fatih Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Fatih Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Fatih Terim Türk spor tarihinin en önemli kişilerinden birisi. Galatasaray Spor Kulübü ile elde ettiği başarılar bu bilinirliğin en önemli gerekçesi. Fatih Terim’in futbolculuk yaşantısı ise bugün ismiyle anılan Galatasarayla başlamamış. 4 Eylül 1953 Adana Gökseliye doğumlu olan Terim ilk futbolculuğa Ceyhanspor’da başlıyor. Adana Demirspor ile devam eden futbolculuk kariyeri Galatasaray’da 1985 yılında futbolu bırakana kadar devam etmiştir. Libero pozisyonunda oynayan Fatih Terim kariyerine teknik direktör olarak devam etti. Türkiye’de Milli Takım ve Galatasaray’da elde ettiği başarılar ile uluslararası kamuoyunun da ilgisini çeken Fatih Terim kariyerinin bir bölümünü İtalya’da devam ettirdi. Halen Galatasaray Futbol Takımı’nın Teknik Direktörü olarak görev yapan Terim’in çok sayıda takipçisi ve hayranı bulunuyor.

Fatih Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede
Fatih Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Fatih Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Galatasaray Futbol Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim, Sarıyer’den Boğaz manzaralı bir villa satın aldı. Tarabya’da, eski evine birkaç kilometre ileride yer alan butik bir siteden villa satın alan Terim, Tarabya Nurol’daki evinden sonra gayrimenkul yatırımlarına lüks konutlarla devam ediyor. Büyükdere’deki Dalyan Koru Villaları’nda bulunan evin değeri bilinmemekle birlikte, emsallerinin değerinin 5-6 milyon dolar arasında olduğu belirtiliyor.Habere göre yeni aldığı ev ile ilgili detay vermeyen Terim, Nurol’dan taşınmaya karar verdikten sonra, Tarabya bölgesinden ayrılamadı. Birkaç kilometre ilerde İstanbul ve Boğaz’ın adeta gizli cennetlerinden biri olan küçük ve butik bir siteye yerleşti. Boğaz’ın en güzel manzaralarından birine sahip olan koru içindeki 5 villadan oluşan Dalyan Koru Villaları’nın aralarında Kalkavan Ailesi’nden isimlerin de bulunduğu denizciler tarafından yaptırıldığı belirtiliyor.

Ayrıca Bakınız.  Ata Demirer Evi Nerede? Nerede Yaşıyor
Fatih Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor
Fatih Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor

Fatih Terim’in villada tadilatlar yaptırdığı, ön kısmına Boğaz manzaralı bir havuz inşa ettirdiği, dahası villasını bu beş villanın klasik dokusu dışında beyaza boyattığı bildiriliyor. Futbol dünyasının renkli simalarından olan Fatih Terim daha önce de Tarabya Nurol Sitesi’ndeki konutunu kiraya çıkarması ve geçen aylar içerisinde Çeşme/Alaçatı Port’ta satın aldığı ifade edilen 1 milyon 250 bin dolarlık deniz kenarındaki taş ev ile gündeme gelmişti. Terim daha sonrasında “Alaçatıdan ev almadım” şeklinde bir açıklama yapmasına rağmen, Sarıyer’den yeni aldığı iddia edilen villa gibi bu ev hakkındaki gerçeklik payı da sırrını koruyor.

Buse Terim Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Daha fazla Bilgelik için Aplikasyonumuzu indirebilirsiniz. İndirmek için simgeye tıklayınız.Cevap bırakın