Bilge Kişi

Gaziantep izmir arası kaç km?

İzmir antep arası kaç km dir, İzmir Gaziantep arası Yol Güzergahı, Gaziantep İzmir arası kaç km, Gaziantep İzmir arası Uçakla kaç saat, Gaziantep İzmir arası kaç saat, Gaziantep İstanbul arası kaç km, Gaziantep Antalya arası kaç km, izmir-adana arası kaç kilometre olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Gaziantep izmir arası kaç km?

Gaziantep izmir arası yol haritasını sizlerle paylaşarak Gaziantep izmir arası kaç km olduğu hakkında bilgiler verip otobüs ve uçak yolculuk sürelerini sizlere veriyoruz. Gaziantep izmir yol güzergahı ve yol tarifini görüntülemektesiniz. Sağ taraftan gidebileceğiniz rota, km ve yolların durumuna göre saat mesafesi bilgileri yer almaktadır..

İzmir – Gaziantep arası mesafe yaklaşık olarak 1111 Km’dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 12 saat 52 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 914 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 43 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Gaziantep izmir arası araba ne kadar yakıt yakar?

Dizel bir araç bu mesafede ortalama 61.11 Lt, benzinli bir araç ise 88.88 Lt yakıt tüketir.

İzmir ile Gaziantep arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 391.07 TL, benzinli bir araç için 622.16 TL olacaktır.

Ayrıca Bakınız.  Türkiye'de En Çok Kullanılan Sosyal Medya Siteleri

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ