Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Gaziantep Vip Gelin Arabası Kiralama

Gaziantep vip transfer firmamız artık yeni evlenecek çiftlere de vip araçlarını gelin arabası olarak kiralama hizmeti sunmaktadır. Gaziantep vip düğün aracı kiralama hizmetimizden hemen sizde ayrıcalıklı fiyatlarla faydalanın.
GELİN ARABASI KİRALAMA İÇİN TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ ARAÇ SEÇENEKLERİMİZ
Düğününüz olacak ve siz gelin arabanızın farklı bir şey olmasını mı istiyorsunuz? İşte size fırsat Gaziantep Vip gelin Arabası kiralama hizmeti.. Sizlere istediğiniz marka ve model araçlarla hizmet verebilmekteyiz. Filomuzda 40’ı aşkın araç modeli bulunmaktadır. Müsaitlik durumu ve fiyatlar hemen bizi arayın..
Çok tercih edilen gelin arabaları
Spor otomobillerden, klasik arabalara, vip minibüslerden, jeeplere kadar bir çok farklı tarzda ve özellikle arabaları gelin arabanız uygulayabilirsiniz. Zevkler ve renkler her konuda olduğu gibi düğün arabaları içinde çok farklı seçenekler mevcut! en çok tercih edilen gelin arabaları arasında klasiklerden sırayla Vosvos, Cadillac, Mustang, Corvette gibi modeller varken, yeni modeller arasında Mercedes, BMW, Audi, Vito, Passat, GLA, C serisi gibi araçların çok tercih edildiğini görmekteyiz.

Hemen Arayın 0553 953 38 62

Gelin arabalarının ortalama fiyat aralıkları
Araçlarımızın ortalama fiyat aralığı gelin arabası kiralama zamanı ve istediğimiz donanımlara göre değişkenlik göz önüne sermektedir.
Bu değişkenliğin sebepleri sıralayacak olursak;
1. Araç marka ve modeli
2. Kaç saatlik kiralama talep ettiğiniz (ortalama 6 saat ile 16 saat arası kiralama tercih edilmektedir)
3. Talep ettiğiniz ekstra hizmetler.
Gelin arabası süslemesi
Ayıntap Transfer sizler için gelin arabası süslemesi hizmeti vermektedir. Düğün arabası süslemeleri çiçekçilere yaptırılmaktadır.
Şöför hizmeti
HavalimaniTransfers bünyesinden yapacağınız tüm kiralama hizmetleri özel şöförlü olarak yapılmaktadır.
Davetlileriniz için ulaşım hizmeti
Düğün davetlileriniz için Otomobil, Minibüs, Otobüs, Vip Vito, Sprinter ve benzeri araçlarımızla transfer hizmeti paylaşıyoruz. Düğün yerinin bulunaması, toplu ulaşım olanağı olmaması, özelliklede alkollü düğünlerde dönüş sıkıntısı olmasından kaynaklı olarak firmasımızın özel transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerine transfer araçlarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz.
Ayrıca Bakınız.  Netflix'e Alternatif Ücretsiz ve Yasal 7 Platform - 2022


Cevap bırakın