Genç odasında olması gereken aksesuarlar

0

Genç kız odalarında tercih edilen dekorasyon ürünleri. Evde kalınıp Koronavirüs’ten korunmaya devam edilen bu zamanda, kendinizi evinizde bir …

Genç kız odalarında tercih edilen dekorasyon ürünleri.

Evde kalınıp Koronavirüs’ten korunmaya devam edilen bu zamanda, kendinizi evinizde bir takım yenilikler yapmaya yönlendirebilirsiniz. Bu alanların başında da eğer evinizde varsa, bir genç kız odası gelebilir. Son zamanlarda özellikle Instagram ve YouTube influencerlerinin paylaştıkları vlog çekimlerinde, odalarına dair verdikleri ipuçları takipçilerinin beğenisini kazanmaya başladı. Odalarında kullandıkları ürünler, hem fazla yer kaplamıyor hem de klasik görüntünün dışına çıkarıyor. Peki bir genç kız odası dekorasyonunda, renkliliği ve farklılığı oluşturan ürünler neler olabilir? Bir influencer odasından yola çıkarak, kullanışlı ve dikkat çekici bir genç kız odası oluşturmanın yollarını inceledik.

GENÇ KIZ ODALARI İÇİN DÜŞÜK FİYATLI DEKORASYON ÜRÜNLERİ

# AÇIK GARDIROP VE AYAKLI ASKILIKLAR

HEPSİ BURADA: 2.000 TL

Genç kız odaları için en dikkat çekici değişiklik, gardıroplarla sağlanıyor. Günümüzde açık gardırop modelleri tercih ediliyor. Bu tarz gardıroplarda, yalnızca en sık kullandığınız ya da kısa mesafeli işlerinizde giyeceğiniz eşofman, hırka vb. parçalarınızı asabilirsiniz.

TRENDYOL: 50 TL

Lakin gardırop yerine askıları tercih edenler de mevcut. Yani mağazalarda gördüğünüz o reyon askılarını da odanızda gardırop niyetiyle faydalanabilirsiniz. Yahut duvarınıza elbise askılarından da taktırabilirsiniz.

# MAKYAJ AYNASI LAMBALARI

N11: 126 TL

Genel olarak sanatçı kulislerinde görülen bu lambalar artık genç kız odalarında da tercih ediliyor. Makyaj masası aynalarının tam çevresine dizilen bu lambalar, akşam vakitlerinde oda lambası yerine yakılabilir ve odaya ayrı bir gözalıcılık kazandırabilir.

Genç odasında olması gereken eşyalar

Genç odası süsleme Fikirleri

Genç odasında olması gereken aksesuarlar

genç odası aksesuarları – hepsiburada

Genç Odası

Genç Odası Aksesuarları

Genç Odası Süsleri

genç odası aksesuarları – gittigidiyor

Ayrıca Bakınız.  Ginkgo biloba faydaları nelerdir? Çayı nasıl yapılır?

Cevap bırakın