Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Gotham Knights Oyunu Duyuruldu

Geçtiğimiz akşam tertip edilen DC FanDome etkinliğinde duyurulan yeni Gotham Knights oyunu oyunseverleri oldukça heyacanlandırdı. Bir fragman ile duyurulan oyun için aynı zamanda bir oyunanış videosuda hazırlanmış.

Batman serisinin bir oyunu olarak karşımıza çıkması beklenen Gotham Knights’ın serüveni ilk olarak 2009 senesinde Batman: Arkham Asylum ile başladı. ardından 2011’de piyasaya sürülen Batman: Arkham City oyunseverlerin oldukça beğenisini kazanmıştı. Batman: Arkham City üstünden tam 2 yıl geçmiştiki 2013’de geliştirici ekip bir oyun daha piyasaya sürerek oyunseverleri mutlu etmeyi başarmıştı. Bu oyun Batman: Arkham Origins olarak adlandırıldı. Son olarak ise geliştirici ekip yine 2 yıl aradan sonra 2015’te Batman: Arkham Knight’ı yayınlayarak piyasayı canlı tutuyordu.

Geliştirici ekip 2015’te yayınladığı oyunun ardından 5 yıl sonra yeni oyununu bir etkinlikte açıkladı. Batman: Arkham Knight’ın yayınlanmasının ardından beklenen ilgiyi göremeyen oyunun üstünden 5 yıl geçmesinin ardından geliştirici ekip heyecanla beklenen yeni oyunu Gotham Knights’ın çıkış tarihini açıkladı.

Önümüzdeki yıl çıkış yapması beklenen Batman serisinin yeni oyunu yeni konsollarda boy gösterecek. Net bir tarih tam anlamıyla açıklanmazken takvmler önümüzdeki yılı işaret etti. PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için geliştirile oyunun sistem gereksinimleride hala belli değil.

Ayrıca Bakınız.  PES 2020 Yakında Telefonlara da Geliyor!


Cevap bırakın