Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Göz altı morluklarına iyi gelen krem listesi

Kısa zamanda göz altı morluklarından kurtulmak için tesirli kremleri kullanmalısınız. Bu kremler her sene kozmetik sektöründe değişimle yeni haliyle karşımıza çıkıyor. Adeta milyonlarca insanın rahatsız olduğu göz altı morluklarını kısa bir zamanda yok etmenin çaresi bu kremlerde. 2020 göz altı morluklarına iyi gelen kremler listesi bugünkü makalemizde.

Göz altı morlukları olarak da adlandırılan ve alt göz kapaklarının altında koyu halkalar şeklinde ortaya çıkan durum, kadınlarda ve erkeklerde yaygın olarak görülür. Yapılan araştırmaların bir çoğu genetik olduğunu ortaya koysa da bazı zaman yoğun tempo, az uyku, stres gibi nedenler de göz altı morluklarının belirginleşmesine sebep olur. Çoğu zaman göz altı torbalarının da tempo tuttuği göz altı morlukları kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine de neden olur. Göz altı morlukları kaygı edilecek bir sağlık problemina işaret etmez ve tıbbi müdahale gerektirmez. Lakin kremlerle bunu ortadan kaldırabilirsiniz. Peki bu kremler hangisi? Göz altı morluklarına iyi gelen tesirli kremler neler? Gelin beraber öğrenelim:

– Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF3 / 155,00 TL

BB kremin rengini ve dokusunu anımsatan bu krem, uygulandığı anda göz çevresindeki tüm gözaltı morluklarını ve kahverengi halkaları yok ediyor.

2- Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II / 174,00 TL

Yaşlanma zıtı olarak da anılan bu krem, göz altlarına şaşırtıcı bir biçimde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

3- La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi / 1350 TL

Yoğun formüllü krem, gözaltı bölgesindeki deriyi güçlendirir. Buradaki şişkinliği indirir ve ince çizgilerin oluşumunu önüne engel olur.

4- Origins GinZing Göz Kremi / 139,00 TL

Kafein içeren bu krem göz çkainatizde gereksiniminiz olan dolaşımı hızlandıracaktır. Bu sayede, şişkinlik, koyu halkalara veda edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Pırlanta Nedir Neden TekTaş Yüzük Pırlanta Bu Kadar Önemli - 2021

5- Murad Instant Radiance Göz Kremi / 419,00 TL

İçerisindeki C vitamini ve hyalüronik asit beraber çalışarak gözaltı bölgesindeki hücrelerin sıhhatli çalışmasını destekliyor. Aynı anda oluşan çizgilerle savaşıyor ve koyu halkaları yok ediyor.Cevap bırakın