Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

GTA 5 ücretsiz indir

Epic Games’in bedava GTA 5 indirme armağanı, Epic’in kendi oyun mağazasından çok daha büyüğünde kaos ortaya çıkardı. Rockstar, GTA 5’in online sunucularına ve şirketin Games Launcher’ına erişim hakkında “aşırı yüklenme” sebebiyle sorun meydana çıktığı hakkında bir ikazda bulundu. Geliştirici Bunun nedeni hakkında net bir açıklama yapmış olmasa da, Epic Games Store’un bedava armağansinin, bu hafta sonunda oyuna ilk defa giren bir oyuncu seline yol açtığını tahmin edilebilir. GTA 5 ücretsiz indirmek isteyen oyun severlere fırsat doğdu..

Rockstar şu anda hizmeti eski durumuna getirmek için “aktif bir biçimde çalışıyor” olduğunu bildirdi.

Geçmişte de öne çıkan pek çok Epic oyun armağanleri olmuş olsa da, GTA 5’in popülerliği ile şu ana kadarki en büyük armağan dağıtımı olduğu söylenebilir. bunun yanısıra Assassin’s Creed: Syndicate gibi oyunlar tek kişilik oyun odaklıyken GTA V, GTA Online formunda büyük bir çok oyunculu bölüme sahip. Bu talep ve internet üstünden oynama seçeneğinin birleşmesi de Rockstar’ın sunucularına aniden ciddi bir yükün binmesi anlamına geliyor.

Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde yayımlanmış olan GTA 5 isimli açık dünya oyununu görüntüleyip inceleyebilir ve en güncel sürümünü ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. GTA 5 oyunu türkçe nasıl kurulur geniş bir şekilde olarak youtube videosunda anlattım, izleyebilirsiniz.
Not: Gta 5 ücretsiz yasal oldu, epic games tarafından 1 hafta süresince ücretsiz olarak indirilebilecek. Sizde bu kampanyadan yararlanmak için indirme linkinde yer alan GTA 5 ÜCRETSİZ YASAL LİSANSLI OLARAK İNDİRİN linki üstünden Epic Games Launcher indirin ve üye olun. Kütaphaneden gta5 i ekleyin ve yükleyin, ömür boyu sizin olsun. Bu fırsatı kaçırmayın. Ücretsiz kampanya zamanı sonra ermiştir indirme linklerinden videodaki gibi indirme yapabilir ve yükleyebilirsiniz.
Ayrıca Bakınız.  Deadly Neighbors 2 Oyunu Oyna


Cevap bırakın