H100 Gençlik aşısı nedir? H100 aşısı fiyatı

0

Son zamanlarda oldukça fazla konuşulan ve hakkında yanlış kullanımdan dolayı bir çok şikayet ve ölümle sonuçlanan H100 gençlik aşısı nedir …

Son zamanlarda oldukça fazla konuşulan ve hakkında yanlış kullanımdan dolayı bir çok şikayet ve ölümle sonuçlanan  H100 gençlik aşısı nedir? H100 aşısı fiyatı? H100 gençlik aşısı nasıl kullanılır? gibi sorularınıza yanıt vermeye çalıştık.. H100 gençlik aşısına olan ilgi oldukça fazla. Görünüşte kolay ve sıhhatli bir yöntem gibi düşünülse de merdiven altı uygulamalarda adeta hayati tehlike oluşturan gençlik aşısı hakkında araştırılan sualleri sizler için inceledik.

Gençlik aşısı yüz seklinin dengeli volumetrik yapılandırılmasında tercih edilen cilt altına kolaylıkla yerleşerek deforme olan dokuları destekliyor, hacim kazandırıyor. Cilt üstünde zamanla deforme olan, çöken, kırışan dokuları destekleyerek ve hacim kazandırarak sonuçta tamamen doğal bir görüntü elde etmenizi sağlayan gençlik aşısı, kırışıklık, sarkma ve deformasyonların giderilmesinde uygulanan tedavi metodudur. Diğer bir ismiyle H-100, yaşlanmaya karşı mücadele için tercih edilen en etkin formüllerden birisi olan gençlik aşısı gün geçtikçe popülaritesi artıyor. Mezoterapi iğnesi denilen çok ufak ve ince iğnelerle enjeksiyon şeklinde yapılan bu yöntem, uygulamadan 2-5 gün sonra ciltte canlılık, göz alıcılık, kırışıklıklarda hafifleme ve gerginlik sağlamaktadır.

GENÇLİK AŞISI NASIL UYGULANIR?

Gençlik aşısı uygulamalarının herkes tarafından bilinen bir protokolü yoktur, tamamıyla doktorun hastanın ihtiyacı karşısındaki oluşturacağı tedavi protokolüne göre uygulanmaktadır. Lakin genel uygulama 10-15 gün arayla 2-3 seans şeklindedir. İşlem, iğnelerle yapıldığından, hasta rahatsızlık hissetmesin diye uyuşturucu krem uyguladıktan sonra enjeksiyon yapılır. İşlemden sonra uygulama bölgesinde hafif şişlikler, kızarıklıklar ve nadiren morluklar görülebilir. Bu rahatsız edici görüntü 2-3 gün sürebilir. Gençlik aşısının tesiri, kendini 2-5 gün içinde canlılık, gözalıcılık şeklinde göstermeye başlar. Bazı durumlarda özellikle cildi aşırı kuru olan hastalarımızın ağızdan da hyaluronik asit tabletler kullanması önerilebilir. İkinci günden sonra ciltte nem miktarının arttığı, cildin tonusunun daha sıhhatli bir duruma geldiği gözlenebilir.

Ayrıca Bakınız.  Mevsim Depresyonu

GENÇLİK AŞISI KAÇ YAŞINDAN BU YANA UYGULANABİLİR?

20′li yaşlardan bu yana Hyaluronik asit azalmaya başlamaktadır. 35 yaşından sonra ise bu azalma hızlanmaktadır. Hyaluronik asitin azalması ile beraber ciltte hidrasyon ve volüm desteği gerekir. Hastalık yoktur hasta vardır felsefesi estetik dünyasında da geçerlidir.

GENÇLİK AŞISI YÜZÜN HANGİ BÖLGELERİNDE TERCİH EDİLİR?

Belirli bir yaştan sonra, hyaluronik asit ve kollajenin azalması ile beraber yüzde sarkma ve volüm kaybı başlar. Özellikle elmacık kemikleri çevresinde volüm kaybı ve göz altından aşağıya doğru torbalanma sonucu zaman ve yer çekiminin tesiriyle, yüzde sarkmalar başlar. Sarkma ile beraber, yüz ifadesi asık ve yorgun gözükür.

GENÇLİK AŞISININ YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

İçerisinde alerjik reaksiyona sebep olabilecek nükleik asit ve protein bulunmadığı için güvenilirdir. Yan tesiri yok denecek kadar azdır.

İşlem sonrası zamanda tavsiye edilen bol su tüketimi önerilir. Varsa sigara ve alkol tüketiminin azaltılması, güneş koruyucu kremler kullanılması başlıca dikkat edilecek hususlardır.

GENÇLİK AŞISININ KALICILIK ZAMANI NE KADARDIR?

Gençlik aşısı kalıcılığının hacim tesiri ortalama 6 ay, hidrasyon, gözalıcılık ve elastikiyeti arttırma desteği ortalama 12 ay sürmektedir.

Porselen aşısı nedir?

H100 aşısı fiyatı

H100 aşısı yan Etkileri

H100 aşısı sonrası Dikkat edilmesi Gerekenler

Göz altı aşısı

H100 aşısı eczane fiyatı

Porselen cilt Aşısı Fiyatları

H 100 Serumu nasıl uygulanır?


Cevap bırakın