Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Hadise yeni şarkısı 2020

Son zamanlarda koronavirüs salgını sebebiyle 1 milyon TL zarar ettiği açıklamalarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Hadise, bu açıklaması sebebiyle iştaşı Işın Karaca’dan sert tepki görmüştü. Ünlü şarkıcının bu zararının 3 milyon TL’ye dayandığı belirtilmişti. Hadise’den 2020’nin sonlarında ‘ufak Bir Yol’ şarkısı geldi.

Son olarak 2019 senesinde ‘Geliyorum Yanına’ teklisini yayınlayan şarkıcı Hadise, yeni şarkısı ufak Bir Yol için çalışmalarına başladı. Atın üstünde poz verdiği yeni şarkısının kapak fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, şarkının yakın zamanda dinleyiciyle buluşacağını sözlerine ekledi

Şarkının klibini de yayınlayan Hadise, sosyal paylaşım sitesi aracında klipten bir görüntüyü de takipçilerinin beğenisine sundu.

Pandemi sürecinden bu yana maddi açıdan zor günler geçiren şarkıcı Hadise, ortalama 3 milyonluk bir gelir kaybı yaşadı. Bu açığı kapatmaya çalışan şarkıcı, bir içecek firmasından kendisine gelen reklam filmi teklifini kabul etti. Reklam filminin çekimleri Ağustos’ta yapıldı.

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan, usta sanatçı Öztürk Serengil’in kızı şarkıcı Seren Serengil, son dönemin popüler isimlerinden Hadise hakkında tartışma çıkaracak bir yorumda bulundu.

Serengil, bir magazin haberinin sonunda çalan Şampiyon şarkısı Daha sonra, “Hadise’yi seviyorum ama şarkılarında fenalık geçiriyorum! Ruhum sıkılıyor, bazı zaman içim daralıyor. Bu tip şarkıları hiç sevmiyorum.” yorumunda bulundu. Hadise’den bu ifadelere hala bir karşılık gelmedi.

IŞIN KARACA’DAN HADİSE’YE TEPKİ

Koronavirüs salgını sebebiyle ünlü şarkıcı Hadise’nin Türkiye ve Kıbrıs’taki 20 konseri iptal oldu ve şarkıcı, 1 milyon TL zarar etti. Hadise’nin zararıyla gündeme gelmesi iştaşı Işın Karaca’yı sinirlendirdi. Karaca, “Tüm dünya durmuş, Hadise’nin zararını mı konuşacağız?” yanıtını vererek dünya üstünde maaşlarını alamayıp kepenk indirmek zorunda kalan kişilera dikkat çekti.

ANNE VE BABASINA ÖZEL HEDİYE

Hadise, karantina sebebiyle anne ve babasını 2 aydır göremiyor. Ünlü şarkıcı, annesi Gülnihal Açıkgöz için internet üstünden verdiği sipariş ile orkide ve papatya, babası Hasan Açıkgöz için ise çok sevdiği Türk lokumlarından yolladı.

Ayrıca Bakınız.  Gel Dese Aşk dizisi yayından kaldırıldı mı?

Ünlü şarkıcı, karantina döneminde evinin bahçesinden bir fotoğraf yayınladı. Hadise’nin beğenilen bu tarzı ve paylaşımı akıllara, bir önceki günlerde kız kardeşi Derya Açıkgöz ile çekilip yayınladığı fotoğrafı getirdi.

HADİSE VE DERYA AÇIKGÖZ KARDEŞLERDEN ABLA HÜLYA AÇIKGÖZ’E VETO!

Açıkgöz kardeşler arasında sular durulmuyor. İş anlaşmazlığı ve kişisel sebeplerden dolayı sorunlar yaşayan kız kardeşler de son durum, abla Hülya Açıkgöz’e karşı veto. Hadise’nin, bir zamanlar kendisinin klip yönetmenliğini de yapan ablası Hülya Açıkgöz’ün web sitesi haklarını vermemesi üzerine yaşadığı polemiğe ufak kız kardeş Derya Açıkgöz de eklenmiş ve Açıkgöz, ablası Hülya’yı sosyal paylaşım sitesi aracında takipten çıkartmıştı.

Hadise ve Derya Açıkgöz’den yeni bir paylaşım geldi. Beraber çekildikleri selfie’yi sosyal paylaşım sitesi aracından paylaşan kardeşlerin bu tavrı, abla Hülya Açıkgöz’e nispet şeklinde yorumlandı.

Ünlü şarkıcı Hadise ve kız kardeşleri Derya ve Hülya Açıkgöz arasındaki küslük devam etmekte. Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz ile web sitesi ve maddi konular üstünden mahkemeye taşınan küslüğüne ufak kardeş Derya Açıkgöz de dahil oldu.

Annesini de alıp Belçika’ya giden Açıkgöz, Instagram hesabından ablası Hülya Açıkgöz’ü sildi. Böylece Hülya Açıkgöz, 2 kız kardeşinden de veto yemiş oldu. Yakın zamanda baba olan erkek kardeşleri Murat Açıkgöz ise bu konuyla alakalı sessiz kalmayı tercih ediyor.

ARAMIZDA KÜSLÜK YOK DEMİŞTİ

Ünlü şarkıcı Hadise, kız kardeşleri Hülya ve Derya Açıkgöz ile olan iş ilişkisini bitirmişti. Kardeşlerin o günden beri da küs oldukları iddia edilmişti. O iddiayı bitiren isim abla Hülya Açıkgöz olmuştu. Açıkgöz, ‘Ben hiçbir sanatçıyla çalışmıyorum. Hadise ile de profesyonel iş ilişkimiz bitti. Başka işlerle yoluma devam etmekteum… Küslük yok, biz kardeşiz… İş anlamında ayrıldık ama kardeş olarak biriz. Kötü bir enerji yok. Herkesin yoğunluğu kendisine şu anda. Ben Belçika’daki doğum günü kutlamasına katılamadım, iş seyahati vardı başka bir ülkede…’ açıklamasıyla kardeşiyle küs olmadıklarını dile getirmişti. Açıkgöz, Hadise’nin kendisini aradığını ve fikirlerini aldığını dile getirmişti.

Ayrıca Bakınız.  Masumlar Apartmanı 20. bölüm fragmanı!

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Hadise ve kız kardeşlerinin, para meselesi sebebiyle kavga ettikleri ve Hadise’nin iki kardeşiyle de iş ilişkisini bitirip, görüşmeyi de kestiği iddia edilmişti.

Hülya Açıkgöz’ün Hadise için çektiği Sıfır Tolerans şarkısının klibi, Britney Spears’in klibinden çalıntı çıkınca, ünlü şarkıcı ablasıyla büyük bir kavga etmişti. Klibi bunun yanısıra RTÜK tarafından da yasaklanan Hadise ablasına, ‘Çektiğin klip hem çalıntı çıktı hem de yasaklandı. Param çöpe gitti. Kariyerim de zedelendi!’ diyerek tepki göstermişti.Cevap bırakın