Hangi tene hangi renk oje yakışır?

0

Ten renginizle bütünlük sağlayacak sizi riske atmayacak oje renklerini bir araya getirdik! Ten rengine göre hangi renk oje seçilir? Hangi renk …

Ten renginizle bütünlük sağlayacak sizi riske atmayacak oje renklerini bir araya getirdik! Ten rengine göre hangi renk oje seçilir? Hangi renk oje en çok hangi tene yakuışır? İşte tüm bu suallerın yanıtını bir araya getirdik! Ten rengine göre en çok hangi renk ojeler yakışıyormuş hadi gelin hep birlikte inceleyelim!

Esmerler için…

Koyu ten rengine yakışacak renklerin başına turuncu, kırmızı ve fuşya renkleridir. Özellikle yaz bronzluğunda neon renkleri tercih edebilirsiniz.

Açık tenliler için…

Eğer ki cilt renginiz açık tonlardaysa tırnaklarınız için tercih edebileceğiniz oje renkleri özellikle koyu renkleri tercih edebilirsiniz Mavi, mor, şeftali tonlarını sürebilirsiniz.

Kumral tenliler için…

Kumral olarak adlandırdığımız yani orta renkli ten grubuna girenler için, bordo, mor, pembe ve koyu kırmızı renkler çok yakışacaktır. Gündelik yaşamınızda istediğiniz elbisele bu renk ojeleri kombinleyebilirsiniz.

Buğday tenliler için…

Koyu sarı alt tonlu tenlilere en çok yakışacak oje renkleri olarak kahverengi ve sarı tonları haricinde tüm renkler çok yakışacaktır. Lakin bu iki riskli rengi buğday tenli bayanların uzak durması gerekiyor.

Belli olmayan oje renkleri

Ten rengi oje numarası

Esmer tene yakışan oje renkleri

Griege Oje

Esmerlere hangi renk oje gider?

Oje Renkleri

Bronz tene hangi renk oje

Oje renkleri ve isimleri

Ayrıca Bakınız.  Seks sonrası vajinada neden ağrı olur?

Cevap bırakın