Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Hazal Kadak kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Hazal Kadak Baki kimdir?, Hazal Kadak Baki nereli?, Hazal Kadak Baki kaç yaşında?, Hazal Kadak Baki nerede oturuyor?, Hazal Kadak Baki evi nerede? gibi Hazal Kadak Baki ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Hazal Kadak Baki ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Hazal Kadak Baki kimdir?

Hazal Kadak Baki , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 21.04.1991 (29 yaşında) da dır. 1.65 cm boyunda olan Hazal Kadak Baki , kilosu da 62 kg kilogramdır. Hazal Kadak Baki burcunu merak edenler için altını çizelim ki Hazal Kadak Baki Boğa burcundandır. Öğrenimini Oyuncu tamamlayan Hazal Kadak Baki , meslek yaşamını ise şuan İstanbul olarak devam ettirmektedir.

Hazal Kadak Baki Instagram, Hazal Kadak Baki Twitter, Hazal Kadak Baki Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Hazal Kadak Baki Nerede yaşıyor?

Hazal Kadak Baki nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Hazal Kadak Baki kaç yaşında?

Hazal Kadak Baki şu an 21.04.1991 (29 yaşında) da dır.

Hazal Kadak Baki nereli?

Hazal Kadak Baki Memleketi

Hazal Kadak oynadığı tiyatro, sinema ve diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise hayranları aracılığıyla aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler gibi birden çok soru merak konusudur. Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları.

1991 senesinin Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu Hazal Kadak, İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Ayrıca Kadak Uygulamalı oyunculuk eğitimi ve Semiha Berksoy Opera Vakfında Temel Oyunculuk Eğitimleri almış, Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda ise Tiyatro eğitimi almıştır.

Ayrıca Bakınız.  Hatice Kübra Tongar Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

Hazal Kadak oyunculuk kariyeri;

İlk televizyon ekranlarında dizi oyunculuk deneyimini 2006 senesinde oynadığı Selena isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizide Dilara kişiliğini canlandırmıştır. Dizide Sinem Kobal da yer almıştır. Daha sonra Büyük Buluşma ve Akasya Durağı isimli diziler ile oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

Oynadığı dizilerin bunun yanında reklam filmleri ile de dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, Volkswagen, Vodafone, Sütaş, Bim, Ülker ve Vatan gibi bir çok büyük markanın reklamlarında yer almıştır.

Hazal Kadak oynadığı sinema ve diziler;

2006 – Selena – (Dilara)
2008 – Büyük Buluşma – (Serpil)
2008 – Akasya Durağı – (Nilüfer)
2009 – IV. Osman – (Hilal)
2011 – Türk Malı – (Kezban)
2015-2016 – Aşk ve Günah (Zeynep)

Evli mi? eşi kim?

2018 yılı’nın Eylül ayında Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki ile dünya evine girmiştir. Çiftin nikah şahitliğini Semih Baki ve Ömer Necati Özbahadır üstlenmiştir.Cevap bırakın