Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman? Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu 25. Bölüm Fragmanı yayında! Hekimoğlu ve Memoli arasında rekabet artıyor!

Ateş’in ceza almasından sonra ekibin başına geçen Memoli, Ateş’in gazabından kurtulamıyor. Hekimoğlu her fırsatta Memoliyi iğnelemeye devam etmekte. Bunun yanı sıra ekibin komutasının kendisinde olması Memoli’yi zor bir kararın eşiğine getiriyor.

Hekimoğlu yeni bölümüyle 17 Kasım Salı günü saat 20.00’de Kanal D ekranlarında…

HEKİMOĞLU SON KISIMDA NELER OLDU?

Hekimoğlu 3 Kasım Salı paylaşılan son kısımda Emre’nin bir anlık hatası bir hayata bedel oluyor! Bu durum yüzünden kurul karşısına çıkan Emre’yi nasıl bir son bekliyor?

Bunun yanı sıra Emre hakkında geniş çaplı bir inceleme yapan Selin, hem ekibi hem de Ateş’i yakın takibe alıyor. Ateş ise bu durum karşısında Emre’yi yalnız bırakmıyor. Ona destek olan Ateş, içinde bulundukları bu durumdan nasıl çıkacakları hakkında yardım ediyor. Emre gibi birinin nasıl böyle bir şey yaptığına kimse anlam veremiyor.

Hakkında açılan disiplin soruşturmasına rağmen Emre sessizliğini korumaya devam etmekte lakin kuruldan öyle bir karar çıkıyor ki Hekimoğlu da dahil olmak üzere herkesi şaşkına dönüyor!

Hekimoğlu yeni sezon ne zaman

Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman başlayacak

Hekimoğlu 16. bölüm ne zaman

Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Hekimoğlu yeni bölüm hangi gün

Ayrıca Bakınız.  MasterChef'te Masterclass ödülünü kim kazandı?


Cevap bırakın