Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Hızlı şarj özelliğine sahip ADATA’dan 2 Power Bank Modeli

Dünyanın ileri gelen yüksek güçlü DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri ve mobil aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, iki yeni taşınabilir şarj cihazı serisini açıkladı. ADATA P20000QCD ve P10000QCD powerbank modelleri kullanıcılara yüksek kapasite ve süratli şarj olanağı sunuyor.

ADATA P20000QCD: Yüksek Kapasite – süratli Şarj

P20000QCD kullanıcılara hareket halindeyken cihazlarını şarj etme imkânını veriyor. 20,000mAh kapasiteli büyük bir pili yeralan şarj cihazı, Qualcomm’un Quick Charge (QC) 3.0 teknolojisi yanında USB Power Delivery 3.0 teknolojisini de destekliyor. P20000QCD bu sahip olduğu özellikleri aracılığıyla ufak boyutundan beklenmeyecek bir performansla mobil cihazları çok kısa zamanda şarj edebiliyor.

20,000mAh kapasite, cihazın ortalama pil büyüklüğüne sahip bir akıllı mobil cihazı tam 6 kez sıfırdan yüzde yüze kadar şarj edebileceği anlamına geliyor. İki adet USB-A ve bir adet de USB-C bağlantı noktası olan P20000QCD 5V/3A düzeyine kadar çıkış akımı sağlayabiliyor ve Böylece aynı anda üç adet cihazı şarj edebiliyor.

ADATA P10000QCD: Birçok süratli Şarj Teknolojisi Bir Arada

10,000mAh kapasiteli P10000QCD süratli şarj becerisi ve pek çok süratli şarj teknolojisini desteklemesi aracılığıyla farklı marka mobil aletleri olan kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. P10000QCD’nin desteklediği süratli şarj teknolojileri içinde Qualcomm QC 3.0, USB PD 3.0, MTK PE1.1, Samsung AFC, Huawei SCP ve FCP, ile Oppo VOOC ileri gelen markaların kullandığı teknolojiler bulunuyor.

Bir adet USB-C bağlantı noktası olan P10000QCD iki yönlü şarj desteği sunuyor. Bu da kullanıcıların tek bir USB-C kablosuyla oyun konsollarından mobil cihazlara kadar pek çok farklı aygıtı şarj edebilecekleri anlamına geliyor. USB-C portu yanında iki USB-A bağlantı noktası yeralan P10000QCD, aynı anda üç cihazı şarj edebiliyor.

Ayrıca Bakınız.  TikTok Uygulamasına Suç Duyurusu!

Her iki seride yeralan ekran aracılığıyla kullanıcılar ne kadar cihazda ne kadar enerji olduğunu kesin bir biçimde görebiliyorlar. Güvenliğin son derece ön planda olduğu her iki üründe de aşırı şarj, süratli akım boşalması, kısa devre, aşırı voltaj ve aşırı akım koruması bulunuyor ve ürünler 1 yıllık garantiyle beraber geliyor.Cevap bırakın