Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

HUAWEI Band 4 Pro Özellikleri

İç mekan koşusundan küreğe kadar 11 farklı ana spor dalını destekleyen Band 4 Pro, entegre GPS modülü aracılığıyla aktif üyenin spor bilgilerini bir mobil cihaza bağlanmaya ihtiyaç duymadan da kaydedebiliyor. 0,95 inçlik AMOLED ekran her koşulda rahatça okunabilirken, yalnızca 25 gram ağırlıkta olan HUAWEI Band 4 Pro, yapılan spor çeşidine ve zamanıne bağlı olarak, kullanıcılarına 5 ile 12 gün içinde pil zamanı sunuyor.

Sağlık asistanı

TruSeen 3.5 ile desteklenen HUAWEI Band 4 Pro, iyi bir egzersiz ve antrenman için kalp atış hızı bölgesini ve egzersiz sınıfını gerçek zamanlı ve kullanıcıya özel olarak egzersiz sırasında hemen ayarlıyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modlarını destekliyor.

Kan oksijen satürasyon seviyelerini (SpO2) izlemeyi de destekleyen HUAWEI Band 4 Pro ile kullanıcılar, bir dakika içinde SpO2 seviyelerini kolayca test edebiliyor ve vücut durumlarını istedikleri zaman değerlendirebiliyorlar. Böylece hem spor yaparken hem de günlük hayatlarında solunum sistemlerinde oluşabilecek en ufak sorundan bile sağlıklarını tehdit etmeden evvel haberdar olabiliyorlar.

Yaşam asistanı

Bluetooth üstünden müzik çalma, sosyal paylaşım sitesi uygulamaları, SMS ve telefon çağrılarından gelen ileti ve hatırlatmaları gösterme, mobil cihazın yerini bulma ve telefon kamerasını uzaktan kontrol etme gibi sahip olduğu özellikleri ile aktif üyenin telefona olan bağlılığını azaltarak daha özgür hareket etmesini sağlıyor.

Her açıdan geliştirilen HUAWEI Band 4 Pro, kullanıcılarına kendilerine sıhhatli bir hayat sürmelerine yardımcı olan çok yönlü bir sağlık izleme sistemi sunuyor. Band 4 Pro’nun tüm gelişmiş sahip olduğu detaylarından yararlanmak için kullanıcılar, her Android cihaza kurulabilen online uygulama mağazası AppGallery’den HUAWEI Health uygulamasını indirebilirler.

Ayrıca Bakınız.  Laptop alırken nelere dikkat etmeliyiz? 2021

Zencefil Kırmızısı, Pembe Altın ve Grafit Siyahı renk seçenekleri yer alan HUAWEI Band 4 Pro, 499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunuluyor.Cevap bırakın