Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

İkizler, Oğlak ve Balık burçları dikkat!

Aşk, para, iş… Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? Kararlarınızı vermeden evvel ünlü astrolog Aysun Koç’un 31 Ağustos – 6 Eylül haftasına ait burç yorumlarını okumalısınız.

BOĞA : Bekarlar aşklarına, evliler çocuklarına odaklanacaklar. Kırıcı diyaloglara dikkat. Arkadaş çkainatizle ilgili duygusal kararlar sizi yanıltabilir. İlham ve yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar orijinal fikirleriyle fark yaratabilirler. Ortak iş yaparak kâr elde edenler, uzun zamandır ektiklerini biçerek gelirlerini artıracaklar.

İKİZLER : Hafta başında ailenizle yahut emlak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Ani tepkiler verme ihtimaliniz var. Duygularınızla değil, aklınızla hareket etmeniz gereken bir haftadasınız. Doğru iletişimle, ödemeler, kredi gibi işlerinizi kolayca çözebilirsiniz. Etrafınızdaki kadınlarla aniden kendinizi bir tartışmanıniçinde bulabilirsiniz.

YENGEÇ : Kardeş ve yakın çkainatize yoğunlaşacağınız bir hafta. Evliler eşleriyle güzel iletişim kurabilirler. Bekarlar evliliğe adım atabilirler. Bu hafta yapılan evliliklerin kalıcı ve şanslı olma olasılığı yüksek. Kariyerle ilgili bazı konularda ise; yanılma yahut kandırılma ihtimali var. Dış görünüşüzde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK : Kendinize odaklanacağınız ve ön planda olmak isteyeceğiniz bir zamandasiniz. Sahnede ve yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar için, güzel sözleşmeler yapma şansı yüksek. Eğitim, hukuk ve yurt dışı ilişkili işlerle ilgili yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Çocuğu olanlar, aralarında sevgi sorunu yaşayabilirler. Bazı aşklar bu hafta bitebilir.

TERAZİ : Daha içe dönük olacağınız bir hafta. Ruhsal çalışmalar uygulayabilirsiniz. Bulacağınız orijinal fikirlerle ek kâr elde edebilirsiniz. Bazı yalanlara maruz kalabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Evliler yakın çevrelerindeki kişilerdan dolayı ailelerine yansıyan sorunları aşabilirler. Ev alabilir yahut gayrimenkul yatırımı uygulayabilirsiniz.

AKREP : Kariyerinize, elinizdeki değerlere odaklanacaksınız. Kafanızı çarpmalara karşı korumanız gereken bir haftadasınız. Orijinal fikirler geliştirerek, ortak işler uygulayabilirsiniz. Evliler eşleriyle duygusal uyumu yakalayabilirler. Ticaret, medya, elektronik sektöründe işi olanlar, güzel anlaşmalar yapabilirler. Duygusal ve ani kararlar yanıltıcı olur.

Ayrıca Bakınız.  Beyaz Show TV8 Kanalında Yeniden Başlıyor!

YAY : Yurt dışı, hukuk ve eğitim konularıyla ilgileneceğiniz bir hafta. Bu konularda yapacağınız anlaşmalarda maddi yanılmalara dikkat. Duygusal davranırsanız elinizdekileri kaybedebilirsiniz. Geçmişte üstünde uğraştığınız konularda anlaşmalar yaparak gelirinizi artırabilirsiniz. Evliler eşleriyle ilgili devam eden bazı sorunları aşarak, işleri yoluna koyabilirler.

OĞLAK : Ödemeler, ek gelirler, kredi ve ameliyat gibi konular haftanın ana teması. Kültürünüze yabancı biriyle, evliliğe adım atabilirsiniz. Kredi çekerek bir emlak yatırımı uygulayabilirsiniz. uzun soluklu zamanda, ödemeleri yaparken zorlanabilirsiniz. Evliler evliliklerindeki sevginin sonlandığıni hissedebilirler. Ortak iş yapanlar maddi nedenlerle ortaklarından ayrılabilirler.

KOVA : Evlilik ve ortak işlerinize odaklanacaksınız. Duygusal nedenlerle tartışma yaşayabilirsiniz. Ortak iş yapanlar maddi olarak zarara uğrama ihtimaline dikkat etmelisiniz. Sosyal mekanlarda bulunmak yerine; bekarlar sevgilileriyle, evliler çocuklarıyla vakit geçirirlerse daha iyi olur. Çarşamba günü güzel bir anlaşma uygulayabilirsiniz.

BALIK : Salı gününden bu yana sağlık, çalışanlar ve günlük işlerinize yoğunlaşacaksınız. İç sesinizle yahut duygularınızla vereceğiniz kararlar bu hafta yanıltıcı olacağı için, akılcı adımlara yönelmeniz En kalitelisi. Çarşamba günü yapacağınız bir ortak projeyle kazancınızı artırabilirsiniz. Eşinizle maddi sebeple olan sorunlarınızı aşabilirsiniz.Cevap bırakın